PDA

View Full Version : سوال: Login users

farshad22
چهارشنبه 25 آذر 1388, 14:51 عصر
سلام.من یک سایت دارم که توی اون کاربران عضو میشن و لاگین میکنن.روی سیستم خودم خوب کار میکنه و مشکل نداره , روی هاست که میذارم وقتی یک کاربر نام کاربری و رمز خودشو میزنه به صفحه بعدی (بدون خطا) میره ولی لاگین نشده.با این دستور یک کاربر لاگین میکنه:

FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage(txt_user name.Text, true

روی سیستم لوکال خودم بعد از این دستور هم لاگین میشه و هم یک کوکی روی سیستمم ساخته میشه.چون تو وب کانفیگ نوشتم :

<authentication mode="Forms">

<forms name="loginCookie" timeout="60" loginUrl="login.aspx" protection="All"/> </authentication

ولی روی هاست نه لاگین میشه و نه cookie میسازه.و User.Identity.IsAuthenticated مقدار false برمیگردونه.

حتی اومدم قبل از دستور لاگین(FormsAuthentication.RedirectFromLoginPa ge) دستی کوکی add کردم .اینطوری :

string encryptedTicket = FormsAuthentication.Encrypt(ticket);

HttpCookie authCookie =newHttpCookie(txt_username.Text,encryptedTicket);

Response.Cookies.Add(authCookie);

FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage(txt_user name.Text, true);

البته یک کوکی میسازه ولی کوکی ASPXANONYMOUS است و تبدیل به کوکی کاربر نشده.

چیکار کنم؟:ناراحت:

من همون دستورات ساخت کوکی را که تو صفحه اصلی مینویسم کوکی را میسازه.ولی وقتی در login page کوکی را میسازم و به main page میرم دیگه کوکی نیست:متعجب:

farshad22
چهارشنبه 25 آذر 1388, 23:14 عصر
کوکی را ساخت حالا بعد از لاگین خطای دیتابیس میده.با اینکه قبل از ورود کاربر با دیتابیس مشکلی نداره.

A network-related or instance-specific error occurred while establishing
a connection to SQL Server. The server was not found or was not
accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server
is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network
Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified

سایت من روی کامپیوتر لوکال کاملا درست و بدون خطا اجرا میشه.وقتی آپلود میکنم روی هاست بعد از اینکه یک کاربر در سایت لاگین کرد و خواست به یک صفحه دیگه بره این پیغام را میده.من فایل دیتا بیس را توی هاست attach کردم.قبل از لاگین کردن کاربر بدون مشکل با دیتا بیس ارتباط برقرار میشه.فایل دیتا بیس من SqlExpress نیست. connectionstring هم فقط یکی تو وب کانفیگ تعریف شده:عصبانی:
اینم connectionstring:
connectionString="Server=serverip;InitialCatalog=dbname;UserID=myid; Password=mypassword

farshad22
چهارشنبه 25 آذر 1388, 23:32 عصر
در ضمن من توی user,asp configuration تعریف نمیکنم چون همش با دیتا بیسه