PDA

View Full Version : گفتگو: شبيه سازي محيط sql sever گرفتن تمام جداول و view ها موجود در sql

csharpprogramer88
جمعه 27 آذر 1388, 21:48 عصر
سلام به دوستان
پروزه اي دارم شبيه سازي محيط sql server كه تا حالا back up , restor ,attach را انجام مي ده
من مي خوام از طريق كد نويسي در سي شارپ تمام جد اول و ويوهاي موجود در ديتابيس را در برنامه ام نشان بدم .مثلا نام ديتابيس را بدم اگر ويويي كه در آن ديتابيس وجود دارد را نمايش بدم يا كل جداول موجود در اس كيو ال سرور را ليست كنم .
سوال ديگه اينكه ، سرورهاي موجود در اس كيو ال را چطور بايد در برنامه ام ليست كنم بطوريكه يه كومبو داشته باشم و در آن نام سرورهاي موجود باشد .

csharpprogramer88
شنبه 28 آذر 1388, 21:38 عصر
دوستان چرا همكاري نمي كنيد لطف كنيد راهنمايي كنيد

captain_black81
یک شنبه 29 آذر 1388, 15:14 عصر
والا این چیزی که میگی دیگه خود اس کیو اله

csharpprogramer88
یک شنبه 29 آذر 1388, 18:21 عصر
والا این چیزی که میگی دیگه خود اس کیو اله

نه آقا خود اس كيو ال هم نيست هنوز به اونجا نرسيده واقعا هيچ راهي وجود نداره كه نام كل ديتابيس ها رو ليست كنه

AliRezaPro
یک شنبه 29 آذر 1388, 19:30 عصر
چرا میشه نام دیتابیس رو لیست کرد به راحتی
شما وقتی بک آپ گرفتن ،اینسرت و ....رو بلد نبودی که با کمک دوستان نوشتی حالا میخوای محیط اسکیو ال سرور رو شبیه سازی کنی؟
من از حرفم منظور بد ندارم خدای نخواسته،میگم که بهتره از چیز های ساده تر شروع کنی تا به نتیجه برسی و بعد کار بزرگتری رو قبول کنی
البته بازم خودت میدونی.

alexmcse
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 21:13 عصر
سلام به دوستان
پروزه اي دارم شبيه سازي محيط sql server كه تا حالا back up , restor ,attach را انجام مي ده
من مي خوام از طريق كد نويسي در سي شارپ تمام جد اول و ويوهاي موجود در ديتابيس را در برنامه ام نشان بدم .مثلا نام ديتابيس را بدم اگر ويويي كه در آن ديتابيس وجود دارد را نمايش بدم يا كل جداول موجود در اس كيو ال سرور را ليست كنم .
سوال ديگه اينكه ، سرورهاي موجود در اس كيو ال را چطور بايد در برنامه ام ليست كنم بطوريكه يه كومبو داشته باشم و در آن نام سرورهاي موجود باشد .

سلام
به این تاپیک سری بزن
http://barnamenevis.org/showthread.php?394664-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-sql