PDA

View Full Version : کپی یک فایل در رم سیستم

عقاب سیاه
شنبه 28 آذر 1388, 16:38 عصر
درود بر همه برنامه نویسان عزیز و گرامی!:لبخند:
ببخشید ایا امکان ارسال یک فایل به رم سیستم و استفاده از آن فایل در دلفی وجود دارد!(یعنی کپی یک فایل در رم و استفاده و ایجاد تغییرات در آن فایل):متفکر:
با عرض سپاس فراوان:کف::لبخندساده:

merced
شنبه 28 آذر 1388, 16:50 عصر
وقتي فايلي رو باز مي كنيد سيستم عامل اون رو در حافظه اصلي قرار ميده

عقاب سیاه
شنبه 28 آذر 1388, 17:13 عصر
ببنید منظور من این بود که مثلا من فایل اطلاعات ADO ی برنامه ام را کد گزاری شده در کنار آن ذخیره کرده ام حالا وقتی برنامه باز می شود می خواهم آن را دکد کنم و از حالت رمز شده در بیاورم و در محلی قرار دهم که کاربر به آن دسترسی نداشته باشد(فکر کنم رم جای خوبی باشد) و وقتی نرم افزار بسته شد دوباره آن را کد کنم و در کنار برنامه ذخیره ام کنم!!

tdkhakpur
شنبه 28 آذر 1388, 19:02 عصر
از تابع زیر و امکانات جانبی آن استفاده کنید راهنمای آن داخل help کامپایلرتان هست.

HANDLE CreateFileMapping(
HANDLE hFile, // handle to file to map
LPSECURITY_ATTRIBUTES lpFileMappingAttributes, // optional security attributes
DWORD flProtect, // protection for mapping object
DWORD dwMaximumSizeHigh, // high-order 32 bits of object size
DWORD dwMaximumSizeLow, // low-order 32 bits of object size
LPCTSTR lpName // name of file-mapping object
);

Hamid.Kad
شنبه 28 آذر 1388, 19:02 عصر
فکر کنم رم جای خوبی باشد
همچین فکری نکنید. دامپ حافظه ویندوز کار چندان سختی نیست. نرم افزارهایی وجود دارند که این کار رو انجام میدهند. بنظر من سوالتون رو در بخش امنیت نرم افزار بپرسید. فکر کنم اونجا سریعتر به جواب میرسید

عقاب سیاه
یک شنبه 29 آذر 1388, 15:29 عصر
خیلی ممنون
اگر امکانش باشد تا یک مثال با این کد بگذارید مثلا انتقال یک فایل ADO یا یک عکس خیلی خوب می شود.
بازهم ممنون
ببخشید راستی مشه شما یک جای مطمئن . خوب را معرفی کنید؟؟تازه من کار را برای این انجام می دهم که کاربران معمولی نتوانند به ADO برنامه دسترسی داشته باشند و به اشتباه و یا ... در آن تغییراتی ایجاد کنند!!

M_Ali_Safdari
یک شنبه 29 آذر 1388, 19:32 عصر
یک درایو در رم (Ram Drive)بساز و مثل یک دیسک معمولی باهاش کارکن
یک Utility برای اجرای آسان این کار در ویندوز XP ضمیمه کردم.
نیاز به توضیح نداره خیلی ساده است.

عقاب سیاه
دوشنبه 30 آذر 1388, 16:46 عصر
دوست عزیز خیلی ممنون ولی من که نمی خواهم یک رم درایو در کامپوتر کاربرم بسازم ! من می خواهم فایل اطلاعات برنامه ام را به رم سیستم منتقل کنم تا کاربر به آن دسترسی نداشته باشد!!
به هر حال از لطفتون متشکرم

MFiRE
دوشنبه 30 آذر 1388, 18:18 عصر
البته فکر کنم منظوره شما فایل دیتابیستون هست.
همچین کاری برای پروژه های بانک اطلاعاتی اشتباه محض هست و تازه برنامه نویس حرفه ای می خواد برای اینکار.
لقمه رو دوره سرتون تاب ندید...اگه اینقدر امنیت مهمه بهتره وقت بگذارید و بانکتون رو به بانکی تبدیل کنید که قابلیت گذاشتن پسورد رو داشته باشه.

عقاب سیاه
سه شنبه 01 دی 1388, 17:32 عصر
خیلی ممنون ببخشید ولی پیدا کردن رمز دیتابیس های اکسس مثل آب خوردن است! من یک روش خیلی قوی تر از این رمز گزاری بر روی دیتابیس می خواهم البته اطلاعات من کم است و ......
در ضمن فکر کنم باید این تاپیک را حذف کنم و در رابطه با امنیت دیتابیس در بخش امنیت تاپیک جدیدی بزنم به حر حال خیلی ممنون!

merced
سه شنبه 01 دی 1388, 22:09 عصر
خیلی ممنون ببخشید ولی پیدا کردن رمز دیتابیس های اکسس مثل آب خوردن است! من یک روش خیلی قوی تر از این رمز گزاری بر روی دیتابیس می خواهم البته اطلاعات من کم است و ......
در ضمن فکر کنم باید این تاپیک را حذف کنم و در رابطه با امنیت دیتابیس در بخش امنیت تاپیک جدیدی بزنم به حر حال خیلی ممنون!

اطلاعات كه قراره ذخيره بشه رو رمز كنيد.