PDA

View Full Version : اجراي برنامه sql

behroz1387
یک شنبه 29 آذر 1388, 22:19 عصر
دوستان عزيز با سلام
من برنامه ام داراي ديتا بيس sql است من مي خواهم كه روي كامپيوتري كه sql نصب نيست اجرا كنم خيلي جستجو كردم اما به نتيجه اي نريسيدم با اينستال شيلد ستاپ ساختم اما باز هم مشكل پيش آمد و اجرا نشد ممنون مي شم كه جواب بديد

sunn789
یک شنبه 29 آذر 1388, 22:30 عصر
سلام
میتونی تو امضا یه فیلم اموزشی هست رو ببینی
اگه مشکل داشتین بگین کاملش کنم

behroz1387
یک شنبه 29 آذر 1388, 23:03 عصر
دوست عزيز تو امضا؟
منظورتون كجاست

sara.f
یک شنبه 29 آذر 1388, 23:10 عصر
دوست عزيز تو امضا؟
منظورتون كجاست
سلام
منظورشون اینه که در امضاشون اگه نگاه کنید، یک لینک ساخت فایل setup وجود داره، یعنی این لینک
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=192379

behroz1387
دوشنبه 30 آذر 1388, 01:37 صبح
دوستان عزيز من اين مراحل را رفته ام فقط كانكشن استرينگ را بصورت زير نوشتم بنظر شما ايراد اين كد كجا است
ممنون مي شم كسي جواب بده
public string constr = "Data Source=localhost;initial catalog=naff ;User ID = sa ;Password=ara;";

behroz1387
دوشنبه 30 آذر 1388, 17:17 عصر
دوستان عزيز من اين مراحل را رفته ام فقط كانكشن استرينگ را بصورت زير نوشتم بنظر شما ايراد اين كد كجا است
ممنون مي شم كسي جواب بده
public string constr = "Data Source=localhost;initial catalog=naff ;User ID = sa ;Password=ara

slashslash2009
دوشنبه 30 آذر 1388, 18:13 عصر
اگر از نسخه sqlexpress استفاده میکنید که حتما هم همینطوره کانکشن استرینگتون اشتباهه باید اینجوریش کنی :

con.ConnectionString = (@"data source=.\sqlexpress;Initial catalog=نام دیتابیس;Integrated Security=true")

behroz1387
دوشنبه 30 آذر 1388, 20:35 عصر
دوست عزيز من اين كد را نوشتم
public string constr = (@"data source=.\sqlexpress;Initial catalog=naff;Integrated Security=true");
اما پيغام خطاي زير را مي دهد
Cannot open database "naff" requested by the login. The login failed.

Login failed for user 'COMPUTER1\Dear-User'.
ممنون مي شم اگه كمك كنيد

sara.f
دوشنبه 30 آذر 1388, 20:51 عصر
دوست عزيز من اين كد را نوشتم
public string constr = (@"data source=.\sqlexpress;Initial catalog=naff;Integrated Security=true");
اما پيغام خطاي زير را مي دهد
Cannot open database "naff" requested by the login. The login failed.

Login failed for user 'COMPUTER1\Dear-User'.
ممنون مي شم اگه كمك كنيد
شما برای اینکه به دیتا بیس وصل بشید، از قسمت view --> solution explorer --> connect to data base استفاده کنید و server را انتخاب کرده ( مثلا نقطه . ) و دیتا بیس را هم انتخاب کنید و بر روی connection ایجاد شده که راست کلیلک کنید ، می توانید از پنجره propertis به connection string دست پیدا کنید.

behroz1387
دوشنبه 30 آذر 1388, 21:12 عصر
[شما برای اینکه به دیتا بیس وصل بشید، از قسمت view --> solution explorer --> connect to data base استفاده کنید و server را انتخاب کرده ( مثلا نقطه . ) و دیتا بیس را هم انتخاب کنید و بر روی connection ایجاد شده که راست کلیلک کنید ، می توانید از پنجره propertis به connection string دست پیدا کنید.]

دوست عزيز من قسمت connect to data base را پيدا نكردم كجاي solution explorer مي باشد من قبلا ديتا بيس را به پروژ ه ام اضافه كردم
اگه لطف كنيد و جواب بديد ممنون مي شم

slashslash2009
دوشنبه 30 آذر 1388, 22:06 عصر
فکر کنم attach نکرده باشد باید فایلتون رو هم اتچ کنید اگر برنامتونو روی یک سیستم دیگه بردین باید روی همون سیستم هم فایلتونو attach کنید

behroz1387
دوشنبه 30 آذر 1388, 22:15 عصر
با تشكر از دوستان عزيز ولي من به نتيجهاي نرسيدم و مجبورم كه sql را كامل روي سيستم ديگه نصب كنم
واقعا برام مهم بود