PDA

View Full Version : سوال: Active Directory Membership Provider

2farsoft
سه شنبه 01 دی 1388, 15:03 عصر
با سلام خدمت دوستان

من برای Authentication از Active Directory Membership Provider استفاده کردم پس از تست روی سیستم خودم روی server اصلی قرار دادم روز اول کار کرد ولی متاسفانه از امروز ظهر بدون اینکه هیچ تغییری در برنامه با تنظیمات شیکه و Active Directory ایجاد بشه درست کار نمیکنه و وقتی کاربر میخواد login بشه error زیر رو میده:
Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: Unable to establish secure connection with the server

Source Error:

Line 110: name="MyADMembershipProvider"
Line 111: type="System.Web.Security.ActiveDirectoryMembershipProvi der, System.Web, Version=2.0.0.0,
Line 112: Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a"
Line 113: connectionStringName="ADConnectionString"

Source File: C:\MKF_Portal2\web.config Line: 111

من چندین بار username و password رو عوض کردم ولی نتیجه نداد.
با تشکر از راهنمایی های شما

mehdi.mousavi
پنج شنبه 10 دی 1388, 11:48 صبح
روز اول کار کرد ولی متاسفانه از امروز ظهر بدون اینکه هیچ تغییری در برنامه با تنظیمات شیکه و Active Directory ایجاد بشه درست کار نمیکنه و وقتی کاربر میخواد login بشه error زیر رو میده:

من چندین بار username و password رو عوض کردم ولی نتیجه نداد. با تشکر از راهنمایی های شما

سلام.
لطفا به این سایت رجوع کنید. (http://directoryprogramming.net/forums/thread/3488.aspx) (به آخرین پست دقت کنید!)

موفق باشید.

spicirmkh
شنبه 06 شهریور 1389, 10:30 صبح
سلام

من توی برنامه ام بصورت دستی کاربر تعریف می کنم

حال از من خواسته شده است از Active Directory کاربر شناسائی کنم

من هیچ اطلاعی ندارم از کجا و چگونه شروع کنم

با تشکر

mehdi.mousavi
شنبه 06 شهریور 1389, 21:04 عصر
سلام من توی برنامه ام بصورت دستی کاربر تعریف می کنم حال از من خواسته شده است از Active Directory کاربر شناسائی کنم من هیچ اطلاعی ندارم از کجا و چگونه شروع کنم با تشکر

سلام.
شما می تونید با استفاده از ActiveDirectoryMembershipProvider این کارو انجام بدید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به این آدرس (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ff650308.aspx) رجوع کنید.

موفق باشید.