PDA

View Full Version : امكان setup گرفتن از پروژه ي ASP.NET وجود دارد؟

clever student
چهارشنبه 02 دی 1388, 12:51 عصر
سلام
امكان setup گرفتن از پروژه ي asp.net وجود دارد؟ به چه صورت ؟:عصبانی++:

rasoul2023
چهارشنبه 02 دی 1388, 20:27 عصر
سلام اگه منظورت SETUP نصب برنامست تا اونجا که من میدونم نه نمیشه ولی یه چیزی تو همون مایه ها هست بهش می گند Template که میتونی از مسیر زیر بهش دسترسی پیدا کنی .

File >>Export Template

amirjalili
پنج شنبه 03 دی 1388, 11:52 صبح
بله. کاملا امکان داره. به هر صورتی که دلت بخواد ..
set up اصلی ترین کارش کپی فایل های شما در جایی است که میخواهید. عین یک setup معمولی میتونی درست کنی. تنظیمات وب سرور رو هم خودت باید انجام بدی(به صورت دستی و یا اینکه برنامه ش رو بنویسی.

rasoul2023
پنج شنبه 03 دی 1388, 14:22 عصر
سلام دوست عزیز amirjalili واسم جالب شد که چطور میشه Setup ساخت .
از طریق خود VS میشه این کار را انجام داد ؟ یا باید از برنامه های SETUP ساز استفاده کرد ؟
لزومش چیه که یک SETUP از یه برنامه وب ساخت بشه ؟

اگه میشه توضیح بدید و روش پیاده سازی را .

clever student
دوشنبه 07 دی 1388, 10:37 صبح
سلام
براي من جالب بود و جالب تر هم شد لطف كنيد حداقل يه روش را كه ميشه از يه پروژه ي كامل شده setup گرفت كامل توضيح بديد
احساس ميكنم منظور من را نفهميديد : ميخوام source كد هام توسط كاربر ديده نشود يعني پروژمو كه ميبرم روي سرور كاربر نصب ميكنم كد مشخص نباشه.

raziee
دوشنبه 07 دی 1388, 11:09 صبح
فصل 34 : Packaging and Deploying ASP.NET Applications از کتاب Professional ASP.NET 3.5 In C# and VB نوشته ی Bill Evjen, Scott Hanselman ,Devin Rader رو مطالعه کنید. در همین مورد هست.

clever student
دوشنبه 07 دی 1388, 11:13 صبح
دوست عزيز لطف كن يه كم توضيح بده!!!!:خجالت:

raziee
دوشنبه 07 دی 1388, 11:49 صبح
دوست عزيز لطف كن يه كم توضيح بده!!!!
فکر نمیکنم کمی توضیح دادن بنده در این مورد مکفی باشه.
زحمت بکشید مطالعه بفرمایید

rasoul2023
سه شنبه 08 دی 1388, 19:16 عصر
ميخوام source كد هام توسط كاربر ديده نشود يعني پروژمو كه ميبرم روي سرور كاربر نصب ميكنم كد مشخص نباشه.

دوست عزیز باید برنامتون را Publish کنید روی پروژتون توی Solution Explorer راست کلیک کنید و گزینه Publish را انتخاب کنید در اینجا فایلهای کد شما با پشوند هر چی که هست .vb و یا .Cs با فایلهای .aspx ادغام میشه و کاربر دیگه نمیتونه کدهای شما را ببینه .

راستی بدون پابلیش هم میشه مگه سایت را Upload کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری که پوشه Bin ناقص میشه .

raziee
سه شنبه 08 دی 1388, 19:28 عصر
راستی بدون پابلیش هم میشه مگه سایت را Upload کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری که پوشه Bin ناقص میشه .
بله بدون پابلیش هم میشه.

clever student
چهارشنبه 09 دی 1388, 13:43 عصر
بله بدون پابلیش هم میشه.
شما مثل اینکه خیلی سختته جواب بدی
لطف کنید جواب سازنده بدید:عصبانی++:
راه حل پیشنهادیتون غیر از publish چیه؟
راستی دیتابیس را هم چجوری استفاده کنم یعنی چجوری setup بگیرم

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 09 دی 1388, 14:09 عصر
اول سلام
دوم اینکه این لحن برخورد با کاربرای سایت نیست لطفا اروم تر صحبت کنید
واسه یوال اولت بله بدون اینکه سایت پابلیش کنی میشه اونو اپلود کرد یعنی فقط کافیه شاخه وب سایتی که طراحی کردی محتویاتشو کپی کنی
واسه Setupگرفتن برای سوال دومت راههای مختلفی هست
میتونی از دیتابیست اسکریپت بسازی و اونو اجرا کنی توی Managment Sql واسه سایتت
میتونی اسکریپت بسازی و توسط یه صفحه توی سایتت اونو اجرا کنی
یا میتونی از دیتابیست بک اپ بگیری و اونو توی سایتت Restore کنی
موفق باشی

raziee
چهارشنبه 09 دی 1388, 14:19 عصر

ببینید اول اینکه یک وبسایت برای اجرا در سرور نیازی به پابلیش کردن نداره! منظورم از این که نیاز نداره یعنی بدون پابلیش هم اجرا میشه.
حالا چرا پابلیشش میکنن؟
دلیل اینه که اگر در پروژه خطایی وجود داشته باشه با پابلیش مشخص میشه. این خطاها خطاهای گرامری هستند(نه خطا های زمان اجرا) و اینکه با پابلیش کردن کد های کلاس در یک فایل ddlدر پوشه ی Bin قرار خواهد گرفت(البته اگه از پروژه استفاده کنید و اگه از وب سایت استفاده کنید تعداد این فایل های کتابخانه ای زیاد تر میشه(بسته به پروژه تون)

اما در مورد setup فکر میکنم دید شما کمی غیر صحیح باشه.
این setup مثل setup برنامه های ویندوز نیست و کارش اینه که یک فایل نصب میسازه که شما با نصب اون در سرور :
فایل هاتون به هاست منتقل میشه.
تنظیمات IIS پیکر بندی میشه و.....

یعنی با این کار هم اگه کسی به هاست شما دسترسی داشته باشه و بتونه فایل های شما رو دانلود کنه(اگه، اگه و باز هم اگه بتونه دسترسی داشته باشه و دانلود کنه) میتونه با دانلود و رفلکتور کد ها رو ببینه.

rasoul2023
چهارشنبه 09 دی 1388, 14:27 عصر
سلامی دوباره :

آقا من برای امتحان یه سایت پابلیش نشده UP کردم بله همه چیز نمایش داده شد و همه اطلاعات از دیتا بیس خونده میشد اما Execute ها حالا از ه نوعش جواب نمیدادند و با خطا مواجه میشد برای امتحان پابلیش کردم و دوباره Upload کردم و تمام Execute ها اجرا شد .

آیا این مسئله وجود داره که این خطا ها که در زمان اجرای سایت پابلیش نشده رخ میداد مربوط به Dll های ساخته نشده در پوشه bin بوده باشه ؟؟

mohebbi310
سه شنبه 02 اسفند 1390, 20:49 عصر
دوست عزیزraziee (http://barnamenevis.org/member.php?95909-raziee) این کتابی که فرمودید نسخه مجانی داره ؟ اگر داره لطفا لینکش رو به ما هم بدید ممنون میشم . من گشتم ولی همش پولی بود . متشکرم