PDA

View Full Version : وقفه برای بالا آمدن صفحه هنگام حرکت بین صفحات

Happy_davood
دوشنبه 29 فروردین 1384, 15:33 عصر
سلام
من یه صفحه دارم که داخلش دو تا Combo Box وجود داره و کلیک کردن در روی اولی باعث تغییر آیتمهای دومی میشه . ولی وقتی کاربر با استفاده از کلیدهای Back و Forward مربوط به IE عقب و جلو میره و برمیگرده به صفحة مورد نظر محتوی Combo Box دوم درست نیست . الان دنبال یه event می گردم تا وقتی صفحه میاد بالا یا از صفحات دیگه داخلش میشیم اجرا بشه . تا من ار این وقفه استفاده کنم و محتوی Combo Box رو درست کنم .
ممنون

Gilbert
سه شنبه 30 فروردین 1384, 00:16 صبح
دوست عزیز همونطور که خودتون میگیر وقتی وقفه ایجاد میشه شما کنترلی روی صفحاتتون ندارید دقیقا توضیح بدید چی میخواین باید مشکل از پایه حل بشه !

Happy_davood
سه شنبه 30 فروردین 1384, 10:17 صبح
اصلاً نمیدونم چرا این همه نوشتم و باعث ابهام سئوال شدم . ببینید من یه وقفه می خوام تا وقتی صفحة من نمایش داده میشه چه برای اولین بار و چه بعد از Forward و Back کردن کاربر اون وقفه اجرا بشه و من بتونم داخل روتین سرویس اون وقفه یه سری از جزئیات صفحه رو مقدار دهی اولیه کنم . همین .
ممنونم

Gilbert
سه شنبه 30 فروردین 1384, 11:43 صبح
احتمالا بنده متوجه نمیشم منظور شما رو با این حال فقط اینو میدونم که مقدار دهی فیلدهای HTML تقریبا به صورت آنی انجام میشه و تا وقتی اون فیلد مقدار دهی نشه پردازشگر IE روی همون فیلد باقی میمونه ! شما اگر دوست دارید میتونید کدتون رو بفرستید شاید بتونم کمکی بکنم !