PDA

View Full Version : سوال: مشاهده صفحه در ftp و عدم توانایی بازکردن آن در browser

Beyondsoft
پنج شنبه 03 دی 1388, 14:58 عصر
سلام دوستان !
چند فایل هستن که در داخل یک پوشه قرار دارند و صورت اتوماتیک توسط برنامه بنده ساخته می شوند :
مثلاً

/myfolder/myhtml1.htm

حال این فایل ها پس از ساخته شدن به راحتی در ftp قابل مشاهده و حتی ویرایش هستند اما در browser قابل مشاهده نیستند و پیغام :
This webpage is not available.
مشاهده می شود. !

نکته جالب این است که در plesk که می روم تنظیمات امنیتی که مانع نمایش این فایل باشد مشاهده نمی شود ( مکن نکته دیگری باشد که توجه مرا جلب نکرده است )

به هر حال، حتی اگر ایده خامی هم به ذهنتان می رسد، دریغ نکنید شاید راه گشا بود ...

iman_22a
شنبه 05 دی 1388, 01:28 صبح
سلام ، به پوشه myfolder توی کنترل پنل Plesk دسترسیهای لازم را بدین . فکر کنم توی بخش Folder Manager باشه . مسیر دقیقش یادم نیست اما یادمه که برای پوشه های سایت و یوزرهای مختلف میشد دسترسیها رو تنظیم کرد (دقیقا مثل تب security توی ویندوز)

Beyondsoft
شنبه 05 دی 1388, 10:21 صبح
سلام ، به پوشه myfolder توی کنترل پنل Plesk دسترسیهای لازم را بدین . فکر کنم توی بخش Folder Manager باشه . مسیر دقیقش یادم نیست اما یادمه که برای پوشه های سایت و یوزرهای مختلف میشد دسترسیها رو تنظیم کرد (دقیقا مثل تب security توی ویندوز)

ممنون
ولی عرض کردم که این کار را انجام داده ام !

iman_22a
شنبه 05 دی 1388, 14:52 عصر
نکته جالب این است که در plesk که می روم تنظیمات امنیتی که مانع نمایش این فایل باشد مشاهده نمی شود ( ممکنه نکته دیگری باشد که توجه مرا جلب نکرده است )

توی این قسمت احتمالا چیزی رو فراموش کردی یا اینکه توی آدرس دهی برای نمایش فایلت اشتباه کردی .

Peyman.Gh
یک شنبه 06 دی 1388, 13:34 عصر
مسیر سایتت رو بده احتمالاً یک دایرکتوری در بروزر باید کمتر بدی !
البته ممکنه ! آدرس رو بدی بیشتر میشه کمک کرد !

Beyondsoft
چهارشنبه 09 دی 1388, 16:25 عصر
با تشکر از همه دوستان
خدا را شکر مشکل حل شد !

باید عرض کنم که تمامی مواردی که شما یادآوری کردید را من امتحان کرده بودم و جواب نداده بود، اما پس مشکل چه بود ... ؟

در کمال حیرت سرور هیچ فایل html را نشان نمی داد ! و باید فایل را به htm تغییر می دادم، مشکل را به سرور گزارش دادم و مشکل حل شد !

البته چون تو ایران قوانین خیلی خوبی حکم فرماست من رفتم شکلایت کردم و دادگاه رای داد که هزینه 10 روز الافی من رو معادل چند میلیون دلار به من دادند ;)

rasoul2023
پنج شنبه 10 دی 1388, 00:31 صبح
چه جالب اینجوریشا دیگه ندیده بودیم ایران و این چیزا ؟ بگید این سرور کجا بوده ما هم یه بهونه الکی بتراشیم بریم پول بگیریم . ایجوری که خیلی خوب میشه :لبخند: من یه دو ماهی هم طولش میدم . اونوقت بیشتر میدند ؟