PDA

View Full Version : ویرایش بانک

ya ali
پنج شنبه 03 دی 1388, 15:16 عصر
سلام من یک بانک به پروژم اضافه کردم و بعد از اجرای برنامه خود به ویرایش یا اضافه کردن اطلاعات موجود در بانکم با دستوراتUPDATA - INSERT
می کنم ولی بعد از بستن برنامم و اجرای دوباره آن بانک مثل اینکه ویرایشات قبلی ام را اعمال نکرده و به صورت خام اولیه اطلاعات بانکم را نشان میدهد و البته این اتفاق وقتی رخ می ده که حتما برنامه را یکبار ببندم لطفا توضیح بدید راستی بانکم به صورت جدا از SQL می باشد DETACHکردم ممنون یاعلی:افسرده:

bahar_engineer
پنج شنبه 03 دی 1388, 15:37 عصر
روی بانک توی solution explorer کلیک کنید از بخش property گزینه copy to output directory رو از copy always تغییر بدین به copy if newer

چون هر بار برنامه رو می بندید و دوباره اجرا می کنید build می شه و بانک خالی می شه ... اما اگه این کار و انجام بدین ، هر بار که خودتون گزینه Rebuild رو بزنید اطلاعات دیتابیس خالی می شه و دوباره خام می شه اما اگه تنها build کنید، اطلاعات رو در خودش نگه می داره

موفق باشید

slashslash2009
پنج شنبه 03 دی 1388, 16:30 عصر
سلام من یک بانک به پروژم اضافه کردم و بعد از اجرای برنامه خود به ویرایش یا اضافه کردن اطلاعات موجود در بانکم با دستوراتUPDATA - INSERT
می کنم ولی بعد از بستن برنامم و اجرای دوباره آن بانک مثل اینکه ویرایشات قبلی ام را اعمال نکرده و به صورت خام اولیه اطلاعات بانکم را نشان میدهد و البته این اتفاق وقتی رخ می ده که حتما برنامه را یکبار ببندم لطفا توضیح بدید راستی بانکم به صورت جدا از SQL می باشد DETACHکردم ممنون یاعلی:افسرده:
سوالتون خیلی نامفهومه من یه بانک به پروژم اضافه کردم این یعنی چی ؟ بانک معمولا به فایل دیتابیس میگن و نمیشه به پروژه همچین چیزیو اضافه کرد پروژه هم معمولا برنامه ای هست که میتونه با دیتابیس های مختلف در ارتباطه شاید منظورتون از بانک یک table بوده که به بانکتون اضافه کردین