PDA

View Full Version : سوال: کمک فوری در مورد DataGridView

azarsrv
جمعه 04 دی 1388, 15:27 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم
یه دیتا گریدویو در یه فرم دارم که توسط کاربر پر می شه(مثلا سند حسابداری یا فاکتور) می خوام که کل دیتا گرید را باهم توی یه دیتا بیس ذخیره کنم یادآوری می کنم فعلا می تونم که با یه حلقه for سطر ها رو یکی یکی ذخیره کنم اما می خوام اگه بشه کل دیتا گرید را با یه دستور ذخیره کنم لطفا در اینمورد کمکم کنید با تشکر

sara.f
جمعه 04 دی 1388, 15:50 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم
یه دیتا گریدویو در یه فرم دارم که توسط کاربر پر می شه(مثلا سند حسابداری یا فاکتور) می خوام که کل دیتا گرید را باهم توی یه دیتا بیس ذخیره کنم یادآوری می کنم فعلا می تونم که با یه حلقه for سطر ها رو یکی یکی ذخیره کنم اما می خوام اگه بشه کل دیتا گرید را با یه دستور ذخیره کنم لطفا در اینمورد کمکم کنید با تشکر

سلام
خب شما باید دیتا گرید ویو را به جدولتون وصل کنید و مقادیر را از اون دریافت کنید.
در ابتدا که جدول خالیه، خب چیزی هم در دیتا گرید ویو نشون نمیده، بعدش که کاربر اطلاعات را وارد کرد، اطلاعات در جدول بوسیله دستور Insert ثبت میشه.

مهدی رحیم زاده
جمعه 04 دی 1388, 17:18 عصر
دوست عزیز
از انتخاب عناوین کلی برای پست ها اجتناب کنید.با انتخاب عناوین درست زود تر به نتیجه می رسید و علاوه بر این که به نتیحه بهتری هم می رسید از اتلاف وقت دیگر کاربران سایت هم جلوگیری می کنید.
با تشکر و آرزوی موفقیت

azarsrv
شنبه 05 دی 1388, 09:19 صبح
سلام
خب شما باید دیتا گرید ویو را به جدولتون وصل کنید و مقادیر را از اون دریافت کنید.
در ابتدا که جدول خالیه، خب چیزی هم در دیتا گرید ویو نشون نمیده، بعدش که کاربر اطلاعات را وارد کرد، اطلاعات در جدول بوسیله دستور Insert ثبت میشه.

سلام
میشه بیشتر توضیح بدید ؟اگه ممکنه دستوراتشو بنویسی .ممنون میشم.

azarsrv
شنبه 05 دی 1388, 09:24 صبح
دوست عزیز
از انتخاب عناوین کلی برای پست ها اجتناب کنید.با انتخاب عناوین درست زود تر به نتیجه می رسید و علاوه بر این که به نتیحه بهتری هم می رسید از اتلاف وقت دیگر کاربران سایت هم جلوگیری می کنید.
با تشکر و آرزوی موفقیت
چشم استاد .آخه نتونستم موضوع رو خلاصه کنم.اگه شما هم راهنمایی کنیید ممنون میشم.

sara.f
شنبه 05 دی 1388, 10:38 صبح
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید ؟اگه ممکنه دستوراتشو بنویسی .ممنون میشم.
می تونید این برنامه را بررسی کنید و به جوابتون برسید.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=180720
اگر اشکالی داشتید می تونید بپرسید.