PDA

View Full Version : داخل مثلث را رنگ کنید.اگه تونستید.

hamid_sos
جمعه 04 دی 1388, 19:13 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان برنامه نویس.
میخواستم بدونم چطور می تونم داخل این مثلث که عکسشو می بینید رو رنگ کنم؟؟؟
با کد نویسی،با ابزار خاصی نه:افسرده::کف:http://drhidden.persiangig.com/image/form.JPG

Mr'Jamshidy
جمعه 04 دی 1388, 19:47 عصر
سلام

اول از همه این که شما باید از کنترل Picture استفاده کنید در غیر این صورت کار شما 100 برابر میشه.
در کنترل Picture هم میتونی از فرمان های
Point - برای دریافت Pixel
PSet - برای ثبت Pixel

اگر به چیزایی که گفتم توجه کنی میتونی خودت کد برنامه رو کامل کنی

در ضمن برای سوال کردن فکر میکنم گزینه (سوال) خیلی جالب تر از (حرفه ای) باشه

-------
یا حق

hamid_sos
شنبه 05 دی 1388, 16:00 عصر
شما درست میگید دوست عزیز.
ولی بدون کنترل میخوام. :(

xxxxx_xxxxx
شنبه 05 دی 1388, 19:38 عصر
اول از همه این که شما باید از کنترل Picture استفاده کنید در غیر این صورت کار شما 100 برابر میشه.
در کنترل Picture هم میتونی از فرمان های
Point - برای دریافت Pixel
PSet - برای ثبت Pixelسلام، میشه یکم بیشتر در مورد راه حل مدنظرتون توضیح بدید؟ من متوجه نشدم! متدهای Pset و Point روی فرم هم عمل می کنند. یعنی از این نظر تفاوتی با Picture نداره!
درثانی، ما تا اطلاعی از نقاط داخل محیط بسته نداشته باشیم (مختصات اونها) چطور میتونیم بفهمیم فلان نقطه داخل محیط هست یا خارج از محیط!
پس قدم اول، شناسایی نقاط داخل محیط بسته هست.

ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.

ricky22
دوشنبه 07 دی 1388, 14:42 عصر
دوستان اگه خواستید من یه برنامه قبلا نوشتم که با pset مربع مستطیل و هر محیط بسته ای دیگه رو رنگ می کنه الن نمی زارم چون سورسش همرام نیست
شناسایی نقاط بسته هم ربط مستقیم به فرمولای ریاض داره انشا الله برنامه که اوردم توضیح میدم

hamid_sos
دوشنبه 07 دی 1388, 15:26 عصر
دوستان اگه خواستید من یه برنامه قبلا نوشتم که با pset مربع مستطیل و هر محیط بسته ای دیگه رو رنگ می کنه الن نمی زارم چون سورسش همرام نیست
شناسایی نقاط بسته هم ربط مستقیم به فرمولای ریاض داره انشا الله برنامه که اوردم توضیح میدم

ممنون میشم سورس یا برنامه تونو برام اینجا بزارید.:لبخند: