ورود

View Full Version : سوال: قرار دادن یک فایل exe در پروژه و نمایش آن در برنامه ساخته شده

zedform
جمعه 04 دی 1388, 19:15 عصر
با سلام

من یک برنامه با یک نرم افزار مولتی مدیا ساختم و توسط همون نرم افزار اون فایل رو به .exe تبدیل کردم .

حالا میخوام این فایل رو به پروژه ام در وی بی انتقال بدم ( ایمپورت کنم ) بعد با وی بی از برنامه ام .exe بگیرم . در ضمن من نمیخوام هیچ تغییری توی فایل .exe اصلی بدم .

به نظر شما با وی بی این امکان وجود داره یا نه ؟ چطوری ؟ جوابش واسم خیلی مهمه
اگر نمیشه با چه نرم افزار یا برنامه ای میتونم چنین کاری انجام بدم ؟

خیلی ممنون

Mr'Jamshidy
جمعه 04 دی 1388, 19:39 عصر
سلام

من منظور شما رو درست متوجه نشدم اما اگر می خواهید exe اولی در قالب exe دومی قرار بگیره باید از Resource یا Property Bag استفاده کنی در غیر این صورت فکر نمیکنم راه دیگه ای وجود داشته باشه

-------
یا حق

zedform
جمعه 04 دی 1388, 20:07 عصر
سلام از راهنماییت ممنونم ولی متاسفانه من از وی بی چیزی نمیدونم

چون وقتی من روی این فایل کلیک راست میکنم و قسمت تب ورژن در پراپرتیز رو باز میکنم
( اطلاعات سازنده)

اسم نرم افزاری که باهاش این فایل رو ساختم دیده میشه و من میخواستم که با وی بی ییه کاری بکنم و یه فایل جدید به وجود بیارم که اطلاعات قبلی اون فایل در اون نباشه .

شاید اسم این کار باشه
exe 2 exe

البته من الان با یک نرم افزار دیگه تونستم مشکلم رو حل کنم ولی اگه شما راه حل رو با وی بی بلدی و وقت دارین ممنون میشم راهنمایی کنین اگر هم که نه مشکلی نیست چون خدا رو شکر مشکلم تقریبا حل شد .

از لطفتون ممنونم .

Babak.Hassanpour
جمعه 04 دی 1388, 21:25 عصر
مشکل شما با resourcehacker یا pexplorer و امثالهم قابل حله.با وی بی خودت رو گرفتار نکن

zedform
شنبه 05 دی 1388, 03:22 صبح
ممنونم

درسته گفتم مشکلم تقریبا حل شده با همین برنامه بود .

دستت درد نکنه