PDA

View Full Version : در خواست تنظیمات گزارش گیر

taha_nadri
یک شنبه 06 دی 1388, 17:10 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
از خدمت اساتید و دوستان سوالی داشتم ممنون میشم اگر منو راهنمایی بفرمایید
من یه فاکتور رو به صورت عکس آماده کردم در ابعاد کاغذ A5ولی وقتی که می خواهم توی صفحه گزارش قرار بدم خیلی بزرگتر میشه وقتی که اندازه عکس روهم دوباره روی A5 تنظیم می کنم وقتی که پیش نمایش می گیرم همچیز به هم ریخته است بجای یک صفحه 4 صفحه برام پیش نمایش برام میاره ممنمون میشم اگر من راهنمایی بفرمائید.
با تشکر

mehdi_fiz
یک شنبه 06 دی 1388, 18:05 عصر
سلام دوست عزیز

اگه نمونه فایل خودتون رو اینجا آپلود می کردید بهتر می شد راهنمایی کرد ولی شما باید تنظیمات صفحه را روی َ تنظیم کنیدَA5

موفق باشید

taha_nadri
یک شنبه 06 دی 1388, 19:33 عصر
سلام دوست عزیز

اگه نمونه فایل خودتون رو اینجا آپلود می کردید بهتر می شد راهنمایی کرد ولی شما باید تنظیمات صفحه را روی َ تنظیم کنیدَA5

موفق باشید

دوست عزیز ممنو از بابت توجه شما
اینم اون عکسی که می خوام توی یه صفحه a5 تنظیم بشه
ممنون میشم اگر دوستان روش کار رو هم بگن
http://pic.persiantoday.net/images/m8egyuvlhr8pfqwh8tm.jpg

kamrankam
یک شنبه 06 دی 1388, 22:39 عصر
دوست عزیز اگراز طریق تنظیمات گزارش تصویر را فراخوانی می کنید از لیست Picture Mod گزینه Stretch را انتخاب نمایید و اگر از طریق Toolbox - image ر ا اجرا نمودید از لیست SizeMod باز هم گزینه Stretch را انتخاب نمایید.

mehdi_fiz
دوشنبه 07 دی 1388, 00:06 صبح
سلام دوست عزیز

برای چه می خواهید از عکس داخل گزارش استفاده کنید خودتان آن را طراحی کنید که موقع چاپ هم از کیفت بالایی برخوردار باشد من یک نمونه از فاکتور که داخل گزارش طراحی شده است را برای شما آپلود کردم ببینید به دردتون می خوره ضمناً گزارش روی برگه 5آ تنظيم شده است

موفق باشید

ostovarit
جمعه 21 خرداد 1389, 15:56 عصر
سلام دوست عزیز

برای چه می خواهید از عکس داخل گزارش استفاده کنید خودتان آن را طراحی کنید که موقع چاپ هم از کیفت بالایی برخوردار باشد من یک نمونه از فاکتور که داخل گزارش طراحی شده است را برای شما آپلود کردم ببینید به دردتون می خوره ضمناً گزارش روی برگه 5آ تنظيم شده است

موفق باشید

راه حلی برای اینکه محیط چاپ رو خود کاربر طراحی کنه ... یک جورایی طراحی فاکتور توسط خود کاربر دارید؟