PDA

View Full Version : راهنمای WPF - قسمت اول -تمام WPF بازان بخوانند

Unknownlive
یک شنبه 06 دی 1388, 23:19 عصر
با سلام در راستای گسترش تکنولوژی جدید مایکروسافت خواستم قدمی بر دارم در همین منظور
شروع به معرفی منابع و برنامه های کمکی می کنم در این قسمت که شروع بی انتهای است شروع می کنم.
در هر قسمت یک سایت و یک برنامه سعی می کنم معرفی کنم.و 1 نکته خوب و 1 آموزش !!!
1-نرم افزاری به نام ZAM 3D وجود دارد که شما می توانید Interface های سه بعدی برای زبان شیرین XAML ایجاد کنید ادرس سایت erain.com

2-سایت http://wpftutorial.net آموزشی های جالبی دارد و با انگلیسی بسیار روان در زمینه های مختلفی آموزش داده است در مورد نرم افزار بالا هم توضیحات داده است.

3-و در زمینه آموزش!!! ایا می دانید تقریبا تمامی ابر نرم افزار های سه بعدی از پسوند WaveFront که با خروجی Obj شناخته می شوند پسوندی است که نرم افزار Microsoft Expression Blend می
شناسد کافیست اول طراحی خود را بکنید و خروجی از این پسوند آماده کنید بعد در برنامه خود Add Exist Items بزنید و اضافه کنید با کمک ابزار Camrea زاویه نیز بدهید(اموزشی از Lynda).

4-و نکته طلای !!! آیا می دانید اگر برنامه شما با Wpf نوشته شود در سیستم عامل Xp نمی
تواند از ویژگی Anti Alias برای آشیای سه بعدی استفاده کند اما 2 بعدی می تواند اما در ویستا
و سون می تواند برای 2و3 بعدی برای نرم کردن خطوط استفاده کرد(برگرفته از کتاب Apress)

عزیزان منتظر قسمت های بعد باشید.خواهان انتقاد ها و نظرا ت شما هستم.

Unknownlive
یک شنبه 06 دی 1388, 23:25 عصر
عزیزان خواهان طراحی 3 بعدی در XAML توصیه می شود از نرم افزار Cinema 4D استفاده کنید در ضمن در اموزش های بعدی سعی می کنم اموزشی سریع برای بر قراری Maya ,WPF تهیه کنم تا مایا بازان هم خوشحال شوند.
اموزش های اینده:اوردن طراحی های نرم افزار های خواندان ادوبی در XAML
تکنیک های آینده:تبدیل فلش به XAML
در ضمن یک فیلم هم در قسمت بعدی می گذارم در ضمینه استفاده از سنسور های 7 در WPF

ax.dbyte
چهارشنبه 09 دی 1388, 21:06 عصر
من درست متوجه نشدم __ آیا آموزشی فارسی داخل Barnamenevis.Org تهیه کردین یا منظور اون لینک هایی بود که قرار دادین؟

Unknownlive
شنبه 12 دی 1388, 17:52 عصر
کاربر عزیز قراره هر مدت زمانی یه سری نکات و لینک های قرار بدم و شما برید استفاده کنید