PDA

View Full Version : سوال: یه گوشیه خوب و ارزان برای AT Command

ehsan_zhaee
دوشنبه 07 دی 1388, 11:45 صبح
اگه کسی از دوستان یه گوشیه خوب که دستورات AT رو کاملا پشتیبانی میکنه معرفیه کنه ممنون میشم
الان گوشیه 6300 نوکیا رو دارم اما با AT نمیشه اس ام اس رو روی PC دریافت کرد

یه لیست از گوشی های خوب معرفی کنید که به درد همه بخوره

CYCLOPS
دوشنبه 07 دی 1388, 16:14 عصر
دوست عزیز منم گوشی 6300 دارم و باهاش مشکل داشتم (یه سری گوشی ها مثل 6300 نوکیا کلا دریافت رو ساپورت نمیکنند چه دریافت اس ام اس و چه دریافت دلیوری) آخر سر برای تموم کردن برنامم از گوشی S500 سونی اریکسون استفاده کردم و بعدش هم بردمش رو مودم جی اس ام .
اگر قصدت یادگیری هست همون S500 فکر کنم خوبه البته من قیمتش رو نمیدونم چون از کسی امانت گرفتم ولی ارسال و دریافت و دلیوری و این جور چیزا رو کاملا باهاش انجام دادم
ولــــــــی
اگر قصدت واقعا ساخت یه نرم افزار به منظور ارسال و دریافت اس ام اس هست خودت رو اذیت نکن و جای یه گوشی خوب و ارزان یه مودم خوب و ارزان بگیر اینطوری هم سرعت ارسالت بالاتره و هم درد سرت کمتره

موفق باشی :چشمک:

ehsan_zhaee
چهارشنبه 09 دی 1388, 17:54 عصر
ممنون اگه بخوام مودم بگیرم چه مارکی خوبه البته سرعتش مهمتر از مارکشه

CYCLOPS
چهارشنبه 09 دی 1388, 18:22 عصر
چند ماهی میشه از برنامه اس ام اس ای که نوشتم میگذره احتمالا بازار مودم ها یه تغییراتی داشته
سرعت ارسال اکثر مودم ها 5 ثانیه هست البته شنیدم یه سری مدل های زیمنس سرعت ارسال 3 ثانیه دارند که البته من پیدا نکردم
کلا زیمنس خوبه البته اگر پیدا کنی :متفکر:

ehsan_zhaee
یک شنبه 20 دی 1388, 16:53 عصر
سلام
یه حدود قیمت میشه بدین

reza6384
یک شنبه 20 دی 1388, 16:54 عصر
دوست عزیز به نظر من بهتره SonyEricsson سری K بگیری ، مطمئن باش که با نوکیا به مشکل میخوری برای اینکار.
هزینه هم کمتر از 100 هزار تومن میشه برات.

Vahid.Shatery
دوشنبه 21 دی 1388, 22:42 عصر
سلام
البته اگه تعریف نباشه از خودم من 9 ساله که در زمینه جی اس ام مودم ( موبایل های صنعتی ) و تولید نرم افزرا های ارسال و دریافت به صورت پیشرفته ( با امکانات مسابقه و نظرسنجی و ... ) دارم کار می کنم .
جی اسم ام مودم زیمنس هم موجود داریم.
ولی من زیسا را پیشنهاد می کنم. با تگنولوژی جدید EDGE کار می کنه GPRS هم داره که سرعت اتصالش رو 460 فیکس می شه .
در مورد سوال اول هم یه راهنمائی بهت می کنم که اگه می خوای اون گوشی امکان دریافت به PC داشته باشه ، در تنظیمات دریافت گوشی حتما باید حالت دریافت را رو سیم کارت تعریف کنی که تعدادی از گوشی ها این امکان را ندارن.
امکان ذخیره پیام ها رو گوشی سه حالت داره : سیم کارت - حافظه گوشی - مموری کارت گوشی
اگه لیست کامل جی اس ام ها را می خوای بهv_sh960@yahoo.com درخواست خودت را بفرست تا تمام اطلاعات را برات میل کنم.
جی اس ام مودم های موجود ( تاتونگ - ویوکام - زیمنس - زیسا و .... )
مرسی
منتظر ایمیلت هستم

noorsoft
شنبه 26 دی 1388, 05:58 صبح
لیست مشخصات کامل جی اسم ام های موجود را براتون اینجا قرار می دم

noorsoft
شنبه 26 دی 1388, 06:02 صبح
این هم بقیه لیست مودمها

noorsoft
شنبه 26 دی 1388, 06:06 صبح
البته یکسری هم ماژول وجود داره که با اونها هم میشه کار کرد اگه لیست و مشخصات فنی اونها را لازم دارین تا اونها را هم آپلود کنم.