PDA

View Full Version : دسترسی به صفحات وب سایت که داخل پوشه هستند(آدرس دهی)

bahar_engineer
دوشنبه 07 دی 1388, 15:27 عصر
من صفحات سایتم رو توی یه پوشه قرار دادم به اسم page و صفحات ادمین رو هم توی page توی یه پوشه دیگه به نام admin قرار دادم. سایت طوریه که لازم دارم پوشه های مختلف برای صفحات مختلف داشته باشم

در این صورت : مثلاً صفحات ادمین که توی یه پوشه جدا هستن و در عین حال از مسترپیج هم استفاده می کنن، فلش و عکس های مسترپیج رو نمایش نمی دن

اگه پوشه عکس ها رو توش کپی کنم درست می شه

اما اینطوری که خیلی غیر استاندارده
و وقتی می خوام مثلا بگم که اگه کوکی ها رو چک کرد و اون شخص مدیر سایت نبود که می خواد وارد صفحات مدیریت بشه، برو به فلان صفحه ... اما انگار مسیر رو گم می کنه و در صورتی که اون صفحه توی پوشه admin نیست اون می خواد صفحه رو توی پوشه ادمین پیدا کنه

من به این صورت به صفحه مورد نظر ارسال می کنم:
فرض کنید الان توی صفحه add_product هستیم که توی پوشه admin هست. و کوکی ها خالی هستن پس باید بره به صفحه homepage.aspx که توی پوشه page هست:

response.redirect("homepage.aspx");
یا

response.redirect("page/homepage.aspx");
اما وقتی هدایت می شه توی url دنبال این آدرس می گرده :

.../admin/homepage.aspx یا .../admin/page/homepage.aspx
این مسئله رو چطورمی تونم حل کنم؟

abi_sarab
دوشنبه 07 دی 1388, 15:48 عصر
شما آدرس دهی رو در asp.net بلد هستید؟
باید از آدرس دهی نسبت به root استفاده کنید.

raziee
دوشنبه 07 دی 1388, 16:31 عصر
شما آدرس دهی رو در ASP.NET بلد هستید؟
باید از آدرس دهی نسبت به root استفاده کنید.
شاید لحن سخن میتونست بهتر از این باشه.
-------------------------
شما از مستر پیج استفاده میکنید و آدرس تصاویر و فایل فلش و.... هم به صفحه ی مستر لینک داده شده اند.
بعد از ترکیب مستر پیج و کانتنت پیج لینک ها با توجه به موقیت فایل کانتنت داده میشودند. علت اینکه تصاویر در پوشه ی ادمین نشان داده نمیشوند اما اگر پوشه ی مربوط به تصاویر رو کپی کنید صحیحی اجرا میشه همین مطلب است.
مورد دوم رو هم اینگونه بنویسید:

response.redirect("../homepage.aspx");
برای توضیح این آدرس نسبی است یعنی نسبت به پوشه ای که فایل تجرا شده یک پوشه به بالا تر رفته و فایل مورد نظر را در این آدرس جستجو میکند.