PDA

View Full Version : در تنظیمان برای چاپ رکورد جاری

taha_nadri
دوشنبه 07 دی 1388, 14:36 عصر
یا سلام خدمت اساتید گرامی

سوالی که از محضر دوستان و اساتید داشتم در مورد قرار دادن دکمه ایی در فرم برای چاپ رکورد فعلی که رویش هستیم یعنی به محض اینکه دکمه چاپ زدیم تمامی محتوای رکورد ها که درون فرم حاضر هست رو چاپ کنه

http://www.takshare.com/pictures/840ff3857b03627ee9cbea31b8c5ebfb.gif

من می خوام وقتی که دکمه چاپ فاکتور رو زدم توی ریپورتی که از قبل آماده کردم تمامی محتوای این رکورد چاپ بشه
ممنون میشم اگر منو راهنمایی بفرمائید

dadsara
دوشنبه 07 دی 1388, 17:54 عصر
سلام
یک ریپورت درست کنید و منبع داده آنرا مشابه فرم به همان مبنع داده متصل کنید همچنین یک شرط برای آن قرار دهید و آن این باشد که شماره فاکتور مساوی شماره فاکتور جاری فرم باشد
تذکر : در طراحی فرمها و یا ریپورتها نباید تعداد ردیفها عدد ثابتی باشد

taha_nadri
چهارشنبه 09 دی 1388, 00:55 صبح
سلام
یک ریپورت درست کنید و منبع داده آنرا مشابه فرم به همان مبنع داده متصل کنید همچنین یک شرط برای آن قرار دهید و آن این باشد که شماره فاکتور مساوی شماره فاکتور جاری فرم باشد
تذکر : در طراحی فرمها و یا ریپورتها نباید تعداد ردیفها عدد ثابتی باشد

ممنونمیشم دوست عزیز اگر یه مقداری بیشتر برام توضیح بدین
درضمن من صفحه ریپورت رو آماده کردم فقط اینکه توی فرم ورود اطلاعات چطوری یه دگمه قرار بدم که رمانی که دکمه رو زدم از همون رکورد جاری پرینت بگیره یه نمونه قرار بدین ممنون میشم

karmand
چهارشنبه 09 دی 1388, 07:39 صبح
در eventهاي ريپورت on openرا انتخاب و در ان بنويس

Private Sub Report_Open(Cancel As Integer)
Dim strsql As String
strsql = "select * from tabel where number_factor=" & Forms!name_form!text_number_factor & ""
Me.RecordSource = strsql
End Sub

اگر شماره فاكتور از نوع رشته است بعد از مساوي قبل از دابل كتيشن يك تك كتيشن و مابين "" يك تك كتيشن قرار بده

dadsara
چهارشنبه 09 دی 1388, 07:42 صبح
سلام
جسارتاً من فایلی در ضمیمه نمی بینم

taha_nadri
پنج شنبه 10 دی 1388, 13:14 عصر
ممنون دوست عزیز
اگر امکان داره یه نمونه قرار بدین
با تشکر

taha_nadri
چهارشنبه 23 دی 1388, 21:06 عصر
دوستان عزیز
امکان داره یه مقدار بیشتر توضیح بدین

kamkam1
چهارشنبه 23 دی 1388, 22:20 عصر
سلام

این ساده ترین نمونه است شما می توانید Report را همانطوری که مایل هستید تهیه کنید. در فرم شماره رکوردی که می خواهید گزارش تهیه نموده یا چاپ نمایید انتخاب کنید .