PDA

View Full Version : نصب crystall Report با استفاده از InstallShield 2009

shahnam sha
سه شنبه 08 دی 1388, 20:54 عصر
با سلام خدمت دوستان
من براي نصب برنامه ای که نوشتم از InstallShield 2009 استفاده کردم ولي با آنکه در قسمت redistributables ، Crystall Report 9 رو انتخاب کردم ولي بعد از نصب روي يک سيستم که crystall نداره اون قسمتي که مربوط به crystall هست خطاي :
Could not load file or assembly Crystalldesision.windows.form.version =10.2.3600.0 ...
رو ميدهد
حتي من وقتي Crystall report 9 رو انتخاب مي کنم licens key رو از About دات نت بر داشته و به اون ميدم
اگر کسي مي تونه کمک کنه لطفا راهنمايي کنه

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 08 دی 1388, 22:41 عصر
برنامه شما به چه نسخه ای از دات نت نوشته شده؟
و این که از چه نسخه ای از کریستال ریپورت استفاده کردین؟

sunn789
سه شنبه 08 دی 1388, 22:50 عصر
توصیه من اینکه از پروژه Setup خود VS استفده کن راحت تر خواهید بود

shahnam sha
چهارشنبه 09 دی 1388, 05:45 صبح
برنامه شما به چه نسخه ای از دات نت نوشته شده؟
و این که از چه نسخه ای از کریستال ریپورت استفاده کردین؟

برنامه رو با دات نت 2005 نوشتم و crystall اون هم crystall دات نت 2005 هست.

shahnam sha
پنج شنبه 10 دی 1388, 07:31 صبح
دوستان من خودم راه نصب crystall توسط instaallshild رو فهميدم او نو ايجا ميگم تا اونايي که به اين مطلب احتياج دارن بتونن ازش استفاده کنن فقط تشکر يادتون باشه.
در فولدر دات نت يه setup هست که کار نصب crystall report رو انجام ميده در دات نت 2005 مسير اون اين هست
c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\SDK\v2.0\BootStrapper\Packages\CrystalReports\CR Redist2005_x86.msi
اگه دات نت تون 2005 نيست فولدر BootStrapper رو تو program files جستجو کنين فولدر اونو پيدا ميکنين
توي اين مسير بايد فايل CRRedist2005_x86.msi رو بايد به install shild بديم تا بعد از نصب crystall هم نصب بشه .براي شناسوندن اون به instaallshild بايد به قسمت Media رفته و در قسمت releases در فولدر chained .msi packages در قسمت pakage آن به قسمت Installation(run-time path) رفته و فايل گفته شده را آنجا معرفي کنيم بعد از اجراي setup برنامه اين قسمت هم به عنوان جزئي از setup اجرا مي شود.
به اميد موفقيت همه دوستان.
دست حق نگهدارتون باشه.

sina_p43
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 10:25 صبح
دوستان من خودم راه نصب crystall توسط instaallshild رو فهميدم او نو ايجا ميگم تا اونايي که به اين مطلب احتياج دارن بتونن ازش استفاده کنن فقط تشکر يادتون باشه.
در فولدر دات نت يه setup هست که کار نصب crystall report رو انجام ميده در دات نت 2005 مسير اون اين هست
c:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\SDK\v2.0\BootStrapper\Packages\CrystalReports\CR Redist2005_x86.msi
اگه دات نت تون 2005 نيست فولدر BootStrapper رو تو program files جستجو کنين فولدر اونو پيدا ميکنين
توي اين مسير بايد فايل CRRedist2005_x86.msi رو بايد به install shild بديم تا بعد از نصب crystall هم نصب بشه .براي شناسوندن اون به instaallshild بايد به قسمت Media رفته و در قسمت releases در فولدر chained .msi packages در قسمت pakage آن به قسمت Installation(run-time path) رفته و فايل گفته شده را آنجا معرفي کنيم بعد از اجراي setup برنامه اين قسمت هم به عنوان جزئي از setup اجرا مي شود.
به اميد موفقيت همه دوستان.
دست حق نگهدارتون باشه.

آقا اين برا كريستال ريپورت 10 ايراد ميگيره