PDA

View Full Version : مبتدی: برنامه ثبت ورود و خروج در كارگاه هاي آموزشي با اكسس

beauty aster
چهارشنبه 09 دی 1388, 08:39 صبح
يه برنامه اي كوچك براي حضور و غياب تو كارگاه ها ميخواستم. طوري كه شخص وقت ورود به يا خروج از كارگاه نام خود را انتخاب و شماره شناسنامه خود را وارد كند. با زدن دكمه ورود يا خروج برنامه صحت مشخصات را چك كند و در صورت صحيح بودن مشخصات ساعت ورود يا خروج را به طور اتوماتيك ثبت كند.لطفا اگه كسي همچين برنامه اي داره يا نوشتنش براش كار سه سوته ممنون ميشم اگه در اختيارم قرار بده:لبخندساده:

bitasoft.ir
جمعه 11 دی 1388, 00:40 صبح
من به قول یکی از بچه ها به جای اینکه به شما ماهی بدم ماهیگیری یاد می دم.

اول باید یه جدول درست کنین که اطلاعات کامندان رو ذهیره کنه

بعد یه جدول درست کنین که اطلاعات ورود و خروج رو ذخیره کنه و با جدول کارمندان هم ارتباط داشته باشه

یه جدول هم برای اطلاعات کاربری درست کنین. البته میشه توی همون بخش اطلاعات پرسنلی هم قرار داد ولی به نظر بنده بهتره که یک جدول هم برای اطلاعات کاربری درست بشه.

می مونه برنامه نویسیش

بخش اول رو که انجام دادین خبر بدین تا واسه ادامه کار کمکتون کنم.

اگر هم مشکلی داشتین فایلتون رو آپ کنین تا براتون مشکلات رو فقط حل کنم.

با تشکر
:لبخند:

LEILIOMAJNOON1388
دوشنبه 23 اسفند 1389, 12:50 عصر
با عرض سلام خدمت دوست عزیز.من یه برنامه با اکسس میخوام بنویسم که ورود و خروج چند یا یک نفر را ثبت و با احتساب دستمزد حقوق ماهیانه را محاسبه و نمایش دهد .میشه کمک کنید هم در ضمینه ساخت جداول و مهمتر از همه برنامه نویسی ان و اینکه چرا در اکسل من سه فیلد را با هم جمع میکنم وقتی در اکسس ایمپورت میکنم دیگه فرموله کار نمیکنه(در واقع طریقه ایمپورت کردن اکسل در اکسس هم بگین ممنون میشم)لطفا جواب رو واسم ایمیل کنید اخه من از dial up میام و نمیشه!!! لطفا کمکم کنید
love_mohsen_love@yahoo.com