PDA

View Full Version : سوال: خطای Cannot access a disposed object named

rasoul2023
چهارشنبه 09 دی 1388, 14:14 عصر
سلام دوستان :

من یه فرم فرزند دارم که وقتی بازش میکنم مشکلی نداره و همه چیز طبیعیه اما وقتی میبندمش ای خطا را میده و تا حالا به هیچ طریقی نتونستم درستش کنم . کمک کنید :عصبانی++:

Cannot access a disposed object named

راسی از وقتی که فایل ضمیمه که یه خط کش هست را اضافه کردم اینجوری شد . اگه کسی یه خط کش مثل این داره بده تا این حذفش کنم .

FastCode
چهارشنبه 09 دی 1388, 21:51 عصر
اینی که گذاشته بودی دیکامپایل کردم.:شیطان:
ظاهرا" ایرادی نداره.:متفکر:
کدشو مستقیم به پروژت اضافه کن ببین کجا فرمتو dispose میکنه میکنه.
اولی C#‎‎ دومی VB

rasoul2023
چهارشنبه 09 دی 1388, 23:38 عصر
سلام دوست عزیز :
من این کدها را در یک کلاس گذاشتم اما خلیلی Error داره میشه خودتون تست کنید و کلاسشو بذارید ؟

البته Namespace هاشم Import کردم اما فایده نداشت .

rasoul2023
پنج شنبه 10 دی 1388, 21:37 عصر
آقا کسی دیگه نبود کمک کنه ؟

khorsandreza
دوشنبه 21 دی 1388, 00:20 صبح
دوست گرامی دو تا مطلب خدمتنان عرض کنم
من کل مطالب تایپیک را مطالعه کردم
اولا چاپ چک اینقدر که شما سخت کردید اینطور نیست مثل چاپ کاغذ معمولی است این مشکل را دوستان در بخش دلفی حل کرده اند میتوانستید از ایده های انها کمک بگیرید
دوما اگر بخواهید از چاپگر ماتریسی استفاده کنید که مشکلات خاص خودش را دارد ولی استفاده از چاپگر های لیزری که با استفاده از حرارت متن را روی کاغذ ثبت میکنند به مشکل برخورد خواهید کرد چون بانکها دستور العملی را اماده می کنند سایز تمام چک ها یک اندازه خواهد و نوع کاغدی که برای چک استفاده میشود نسبت به اسکن و حرارت حساس خواهد بود فقط باید از طریق چک پرفراش انجام خواهد گرفت ÷پس توجه خود به این سمت معطوف کن ضمنا مگر قیمت یک چاپگر چک چفدر است این نوع چاپگر ها با نرم افزار خودتشان با استفاده از اکتیو ایکس امکاناتی در اختیار استفاده کننده قرار می دهند . در اکسس با استفاده از ماکرو نویسی هم بتوان استفاده کرد