PDA

View Full Version : آپلود db در هاست

ehsan3030
پنج شنبه 10 دی 1388, 23:43 عصر
میخواستم یک بزرگوار بیاید و به این سوالم به پاسخ دهد
یک دیتابیس sql server 2005 را در هاست با کنترل پنل plesk9 چطور میشه restore کرد که از آن به بعد دیتابیسم را بشناسه و صفحاتم بتوانند از آن db استفاده کنند

hobab-theme
جمعه 11 دی 1388, 00:24 صبح
اول از لوکال یه بک آپ از دیتابیست بگیر
بعد اونو رو هاستت آپلود کن
بعد از کنترل پنل هاست یه دیتابیس ( ترجیحاً هم نام دیتابیسی که تو لوکال داشتی) ایجاد کن
بعد از اون باید بری به آدرس ؟؟؟ ( متاسفانه یادم نیست ) و از اونجا دیتابیس رو Restor کنی
به همین سادگی

موفق باشید

در ضمن فایل پیکر بندی رو هم ویرایش کن ( رشته اتصال رو ) و Data Source رو با آی پی که سرویس دهنده اعلام کرده تنظیم کن

اوبالیت به بو
جمعه 11 دی 1388, 14:09 عصر
بعد از اون باید بری به آدرس ؟؟؟ ( متاسفانه یادم نیست ) و از اونجا دیتابیس رو Restor کنی
اینجا رو میشه توضیح بدین؟

Chabok
جمعه 11 دی 1388, 14:19 عصر
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=41911

:لبخند:

پس از مرحله سوم دیتابیس خود را انتخاب می کنید و فایل bak را آپلود کرده . سپس توسط خود Plesk روی دیتابیس Restore میشه .

mahsa.n
سه شنبه 30 فروردین 1390, 10:58 صبح
سلام

کنترل پنل من backup manager نداره ، جستجو هم کردم یه جا دیدم باید پلسک رو از help & support آپ گرید کنیم ولی help & support فعال نیست

من چی کار کنم؟

Samsam2010
سه شنبه 30 فروردین 1390, 11:39 صبح
با سلام کنترل پنل من هم backup manager غیر فعاله !

jaykob
سه شنبه 30 فروردین 1390, 12:36 عصر
سلام

کنترل پنل من backup manager نداره ، جستجو هم کردم یه جا دیدم باید پلسک رو از help & support آپ گرید کنیم ولی help & support فعال نیست

من چی کار کنم؟

سلام

این آپشن زمانی که لایسنس پلسک را می خرید باید همراه امکانات باشد در غیر اینصورت غیر فعال می ماند . شما باید به صورت remote به sql server وصل بشید و کد geterate شده را به عنوان کوئری بزنید تا اطلاعات به دیتابیس ساخته شود .