PDA

View Full Version : سوال: برای نوبت دهی چه باید کرد

parsa faza
جمعه 11 دی 1388, 13:06 عصر
من تعدادی اسم در یک Table دارم که هر کدام از این اسمها یک زشته کاری و یکسری تخصص مربوط به رشته دارند دارند
حالا میخواستم که به این اسمها به ترتیب اولویت و رشته کاریشون و میزان تخصصی که دارند(خوب،متوسط،بد) نوبت دهی کنم
ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه

kamrankam
جمعه 11 دی 1388, 14:37 عصر
دوست عزیزبه به اولویت تخصصها می توانید یک اندیس در نظربگیرید و آن را دسته بندی کنید ،اگر نمونه می گذاشتی بهتربود.

parsa faza
شنبه 12 دی 1388, 10:28 صبح
دوست عزیزبه به اولویت تخصصها می توانید یک اندیس در نظربگیرید و آن را دسته بندی کنید ،اگر نمونه می گذاشتی بهتربود.

از راهنمایی شما ممنون ولی من خوب منظورتونو متوجه نمیشم البته برای اینکه دوستان و همچنین شما عزیز بهتر هدف منو بدونید نمونه فایلمو به زودی آماده و میگذارم

parsa faza
شنبه 12 دی 1388, 12:15 عصر

همراه با گذاشتن نمونه فایل لازمه که توضیحات بیشتری هم بدم :
در این نمونه یک سفارش کاری از طرف مشتری گرفته میشه که طبق تخصص کارگر نسبت به کار ارائه شده و نسبت به اولویت نوبتش انجام کاربه کارگر ارائه میشه
یا ساده تر اینکه :
بعد از تعلق گرفتن کار به هر کارگر اون کارگر در COMBO کارگر نشون داده نشه به این ترتیب در آخر یک کارگر میمونه که بعد از نوبت دهی به آخری دوباره همه اونارو از اول نشون داده بشن
برای اینکه باز هم بهتر متوجه بشید میتونم برنامه های نوبت دهی به رانندگان یک آژانس(تاکسی سرویس)مثال بزنم

parsa faza
یک شنبه 20 دی 1388, 16:52 عصر
کسی نیست بتونه کمکی ی ی ی ی ی ی ی ، راهنمایی ی ی ی ی ی ی ی
فقط میاید نگاه میکنید و میرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟