PDA

View Full Version : سوال: چطور میشه درBorland C++‎ Builder کمپایل را سریعتر کرد؟

mk8800
جمعه 11 دی 1388, 20:11 عصر
از دوستان سوالی داشتم چطوری میتونم سرعت کمپایل را تو bcb6 بالا برد؟
من قبلا تو دلفی کار میکردم ولی سرعت کمپایل اون خیلی بالا بود ولی تو bcb حتی برای کمپایل برنامه های تحت داس هم حداقل ١۰ تا ۲۰ ثانیه زمان لازمه که این خیلی اعصاب خورد کنه

راستی ورژن های بعدی borland c builder سرعت بیشتری دارن یا نه؟چ

البته من cpu ضعیفی دارم (2800MHz) و ...

اگه دوستان بتونن به من کمک کنند من کلی مطلب دارم که شاید به درد خیلی بخوره که اون ها رو مطرح خواهم کرد .

راستی:

کریسمس مبارک| Mery X-mas
:چشمک::قلب:

البته من این رو برای دوستان مسیحی می گم ولی من خودم بچه یزد م:لبخند:

راستی خبر دارین جدیدا تهرون چه خبره؟:متفکر:

vcldeveloper
جمعه 11 دی 1388, 21:42 عصر
من قبلا تو دلفی کار میکردم ولی سرعت کمپایل اون خیلی بالا بود ولی تو bcb حتی برای کمپایل برنامه های تحت داس هم حداقل ١۰ تا ۲۰ ثانیه زمان لازمه که این خیلی اعصاب خورد کنه
باید بهش عادت کنید، هر تکنیکی هم که برای افزایش سرعت کامپایل ارائه بشه، سرعت کامپایل مثل دلفی نمیشه. این هم فقط برای C++ Builder نیست، بلکه هیچ کامپایلر C یا ++C ایی که در حال حاضر وجود داره، نمیتونه سرعت کامپایلری در حد دلفی داشته باشه. این هم بیشتر به ساختار زبان های پاسکال و C مربوط میشه.

mk8800
شنبه 12 دی 1388, 21:39 عصر
نه دوست عزیز خودم راهش را پیدا کردم تا ۷۵ درصد سرعت را افزایش میده یعنی یک چارم زمان اصلی

vcldeveloper
شنبه 12 دی 1388, 23:05 عصر
نه دوست عزیز خودم راهش را پیدا کردم تا ۷۵ درصد سرعت را افزایش میده یعنی یک چارم زمان اصلی
دقت نکردید که چی گفتم! نگفتم نمی تونید سرعت کامپایلش را بیشتر کنید، بلکه با توجه به اینکه به دلفی اشاره کردید؛ گفتم سرعت کامپایلش از دلفی کمتر هست. فقط هم مختص این کامپایلر نیست، بلکه همه کامپایلرهای C و ++C سرعت کامپایلشان از کامپایلر دلفی پایین تر هست.

مکانیزمی هم که به عنوان Patch برای C++ Builder استفاده کردید، سرعت کامپایل C++ Builder را نسبت به قبل 75 درصد (به گفته خودتان) بهبود میده، نه نسبت به کامپایلر دلفی! وقتی از دلفی سراغ کامپایلرهای C یا ++C میرید، باید به سرعت پایین تر کامپایلرشان عادت کنید.