PDA

View Full Version : نحوه طراحی سایت

دانش آموز
شنبه 12 دی 1388, 01:55 صبح
سلام دوستان
شما طراحی سایتاتون را با دریو ویور و فرنت پیج انجام میدین یا تو دات نت سایتتون را طراحی می کنید

hobab-theme
شنبه 12 دی 1388, 09:35 صبح
شما باید ببینید چه جور سایتی رو می خواید طراحی کنید ؟
اگر صفحات اچ تی ام ال هست که با فرانت پیج هم میشه . اگر php هست که دریم ویور ( البته نرم افزارهای دیگه ای هم هستن )
اگر می خواید که با دات نت کار کنید فکر کنم بهترین گزینه همین VS باشه
البته برای طراحی اچ تی ام ال هم اگر یا VS کار کنید می تونید مانور بیشتری روی استانداردهای وب داشته باشید
اصولاً فرانت پیج اصلاً تابع اصول استاندارد نیست

clover
شنبه 12 دی 1388, 10:26 صبح
شخصا طراحی سایتم را در ویژوال استودیو به صورت دستی و با استفاده از css انجام می دهم.
مزایا:
سرعت نسبتا بالا در طراحی (البته بدون توجه به زمان ایجاد طرح در فتوشاپ).
کنترل کامل بر روی تمام قسمت ها.
کاهش حجم کد.

A.S.Roma
شنبه 12 دی 1388, 11:07 صبح
با سلام

من از محیط Code View نرم افزار DreamWeaver استفاده می کنم . ( دستی کد می نویسم . ) و دلیل این انتخاب نسبت به VS هم Intellisence بیشتر Dream Weaver است.

ironman
شنبه 12 دی 1388, 11:53 صبح
شما ابتدا باید نوع کاری که وب سایتتون انجام میده رو مشخص کنید. اگه طراحی ظاهری خیلی مهمه (از کد نویسی) خوب از لحاظ طراحی UI دریمویور بهتره ولی اگه بخواید تو کد نویسی تمرکز کنید VS.
ولی از نظر حرفه ای برای طراحی UI شما ظاهر سایتتون رو داخل فتوشاپ درست کنید بعد اونو وارد محیط VS کنید (که هر دو مورد بالا را پوشش می ده):چشمک:

Mostafa_Dindar
شنبه 12 دی 1388, 12:43 عصر
بهتره عناصر گرافيكي رو كه با Photoshop , Flash و ... درست ميكنيد با Layout اي كه با DreamWeaver ميسازيد ادغام كنيد . من به شخصه خيلي وقته كه ديگه با FrontPage كار نكردم ولي نسخه 2003 اون اصلا با Dreamweaver قابل قياس نبود.
يكي از مزيتهاي عمده DreamWeaver نسبت به FrontPage يا Adobe Golive داشتن UI بسيار قوي براي كار با Css بود . همچنين مثل ايجاد كدهاي Clean بدون "&nbsp" بود.

ولي با ارئه VS 2008 كار با CSS خيلي راحت تر شد و نياز به استفاده از Dreamweaver كمتر .
ولي هنوز Dreamweaver ويژگيهايي دارد كه نياز به اون احساس ميشه .

تنها مشكل Dreamweaver سنگيني اونه (خيلي دير لود ميشه ) و با توجه به كاري كه انجام ميده بيش از اندازه سنگينه)

Mahdi-563
یک شنبه 13 دی 1388, 15:46 عصر
دریم ویور طبیعتا برای و فقط برای طراحی و ساخت اچ تی ام ال و حالا ای کم و بیش پشتبانی از پی اچ پی و امسالهم
من شخصا دریم ویور برای اچ تی ام ال و ما بقی برای سی اس اس ها را با دات نت انجام میدم.
اما طراحی HTML واقعا تویه دریم ویور خیلی خیلی راحت!!!