PDA

View Full Version : لطفا يك كتاب معرفي كنيد به من

ahangha88
یک شنبه 13 دی 1388, 01:16 صبح
سلام دوستان
نميدونم اينجا واسه زدن اين تاپيك جاي درستي بوده يا خير اگه نبوده بنده رو به خوبي خودتون ببخشيد.
من دانشچوي كامپيوتر نرم افزار هستم چند روزه ديگه امتحان برنامه نويسي سي پارپ دارم ولي اون سي شارپ با اين كه الآن توي اين وب سايت ديدم فرق داره اون تحت وب نيست و دقيقا شبيه به دستورات سي و سي پلاس پلاس هست فقط دستور خواندن و نوشتن و بعضي ديگر دستوراتش فرق داره
من يه كتاب به جز كتاب جناب جعفر نژاد قمي ميخوام كه نمونه سوالاتي خوب و متوسط و امتحاني از سي شارپ داشته باشه ( همون c# كه من ميگم )
داشته باشه خيلي زورد اگه ميشه معرفي كنيد الكترونيكي باشه بهتره نبود چاپي ممنون ميشم كمك كنيد
با تشكر

صادق صدقی
یک شنبه 13 دی 1388, 02:40 صبح
پی دی اف آقای هاشمیان جامعه اما.....
اینطوری که شما می گی وقته این رو که 950 صفحه رو بخونی نداری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:لبخند::لبخند:
اگه خواستی یه سرچ بزنی پیدا می شه
آموزش سی شارپ آقای هاشمیان

morteza.azad
یک شنبه 13 دی 1388, 08:01 صبح
سلام به نظرم بيخيال سي شارپ شو، فقط واسه امتحان كه نميشه سي شارپ و فهميد
:تشویق:

morteza.azad
یک شنبه 13 دی 1388, 08:03 صبح
سلام به نظرم بيخيال سي شارپ شو، فقط واسه امتحان كه نميشه سي شارپ و فهميد
:تشویق:

ahangha88
یک شنبه 13 دی 1388, 09:30 صبح
دوستان فكر كنم اشتباه متوجه شديد
آقا من سي و سي پلاس پلاس رو بلدم در حد دانشگاه حداقل بلدم چون يه بار سي و سي پلاس پلاس و پاسكال رو قبلا پاس كردم ولي الآن دانشگاه جديدي كه اومدم دوباره گفته سي شارپ بايد پاس كني قالب دستورات و جزئياتش همونه فقط بنده با آرايه و ماتريسها يكم مشكل دارم يعني قبلا هم داشتم كتاب آقا جعفر نژاد قمي هم مثال هاش يكم سطحش از امتحان اين استاده پايين تر هست من يه كتاب ميخوام فقط مثال با جواب يه سطح متوسط باشه ميتونم بخونم مشكلي نيست