PDA

View Full Version : اعمال نشدن css

corona
یک شنبه 13 دی 1388, 12:06 عصر
سلام به همگی.
من برای یک ستون از جدولم یه ID گذاشتم و برای اون Id توی فایل Css ام یک سری استایل تعریف کردم . همه چی درست کار می کنه و استایل اعمال میشه به اون ستون . ولی موندم چرا وقتی برای همین ستون یا عناصر دیگم runat="server" رو می زارم دیگه استایل اعمال نمیشه برای اون عناصر .ممنون میشم راهنمایی کنید.

mehdi.mousavi
یک شنبه 13 دی 1388, 12:12 عصر
سلام به همگی.
من برای یک ستون از جدولم یه ID گذاشتم و برای اون Id توی فایل Css ام یک سری استایل تعریف کردم . همه چی درست کار می کنه و استایل اعمال میشه به اون ستون . ولی موندم چرا وقتی برای همین ستون یا عناصر دیگم runat="server" رو می زارم دیگه استایل اعمال نمیشه برای اون عناصر .ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام.
برای اینکه در Runtime، شناسه مورد نظر شما تغییر میکنه و دیگه اونی که فکر میکردید نخواهد بود. برای اینکار، میتونید از CSS Class ها یا دیگر Selector های CSS استفاده کنید (که ربطی به ID پیدا نکنه)!

موفق باشید.

پاورقی: برای اینکه دقیقا متوجه منظورم بشید، Source صفحه ای که توی Client دیده میشه رو بررسی کنید. متوجه خواهید شد که ID مورد نظر شما، تغییر کرده و اونی نیستش که انتظارش رو داشته اید.

corona
یک شنبه 13 دی 1388, 12:36 عصر
خیلی ممنون دقیقا متوجه منظورت شدم.با class همه چی درست شد .فقط یک سوال اینکه گفتید CssClass مگه میشه از CssClass رو برای عناصر htmlServer هم به کار برد . من همین td رو براش CssClass رو که ست میکنم استایل اعمال نمیشه .

mehdi.mousavi
یک شنبه 13 دی 1388, 14:48 عصر
خیلی ممنون دقیقا متوجه منظورت شدم.با class همه چی درست شد .فقط یک سوال اینکه گفتید CssClass مگه میشه از CssClass رو برای عناصر htmlServer هم به کار برد . من همین td رو براش CssClass رو که ست میکنم استایل اعمال نمیشه .

سلام.
بله. کنترلهای ASP.NET حاوی یک Property تحت عنوان CssClass هستن که این property در نهایت بصورت class در کد Render میشه و بدست Client میرسه. در واقع این Property متعلق به کلاس System.Web.UI.WebControls.WebControl هستش.

اما در مورد بخش دوم سوالتون. چرا Set نمیشه؟ باید کد بذارید تا بتونم بهتون پاسخ بدم.

موفق باشید.