PDA

View Full Version : چاپ یا ذخیره کردن خروجی برنامه

ali zi zeperto
سه شنبه 15 دی 1388, 06:44 صبح
چطوری میشه از خروجی برنامه پرینت گرفت یا ذخیره اش کرد؟با پرینت اسکرین امتحان کردم اما جواب نداد.

mortezamsp
سه شنبه 15 دی 1388, 09:41 صبح
با دستور زیر ، خروجی برنامه رو هدایت کن به سمت یک فایل . البته اگر خروجیت گرافیک نباشه .

freopen("filename.txt",stdout) ;

ali zi zeperto
سه شنبه 15 دی 1388, 12:31 عصر
این که شما گفتید هم درسته .ولی فرض کنیم که با فایل نباید کار کرد.یا مثلا تصویر گرافیکی باشه و طراحی فایلی هم در کار نیست.آیا راهی هست که بشه خروجی رو پرینت کرد؟

Salar Ashgi
سه شنبه 15 دی 1388, 14:35 عصر
روش سادش ، میشه با print screen کیبورد از خروجی یک عکس بندازین که حالا میشه همه این عکسو

پرینت کرد و یا هر ویرایش دیگه روش انجام داد ! (شما که ذکر کردین جواب نمیده ، علت و نتیجه رو ذکر کنید ،

چون اگه درست استفاده کنید ، جواب میده )

موفق باشید .

Amin_it
چهارشنبه 16 دی 1388, 22:44 عصر
به هر تقطه از صفحه یه عدد نسبت داده شده با مقداری که توشه، دونه دونه همه نقاط صفحه رو بخون بذار توی یه فایل txt بعد هم موقع خوندن تعریف کن که هر عددی چه معنی داره تا صفحه ی گرافیکی رو save یا load کنی البته اگه صفحه کاراکتر داشته باشه من توصیه نمی کنم از این روش بری که خیلی طولانی میشه و باید هزار تا if بذاری بلکه فقط برای رنگ ها از این استفاده کن

clover
پنج شنبه 17 دی 1388, 00:06 صبح
با پرینت اسکرین امتحان کردم اما جواب نداد.
چجور امتحانی ؟
در داس نتیجه ی پرینت اسکرین در محیط متنی یک بیتمپ نیست بلکه یک متن هست که می تونید اونو داخل هر محیط متنی پیست کنید. در محیط گرافیک مطمئن نیستم.