PDA

View Full Version : چی بنویسم!؟

mr_esmaily
دوشنبه 10 شهریور 1382, 12:03 عصر
سلام
من وی بی را تا سطح نیمه حرفه ای بلدم ولی در مورد بانک های اطلاعاتی و ساختن dll کمی ضعف دارم.
بمن تا بحال با وی بی برنامه جدی ننوشته ام می خواستم نظر دیگران را در این زمینه بدونم چون من خودم هیچ ایده ای ندارم.
لطفا اگر ایده ای به نظرتان رسید من را مطلع سازید.
با تشکر قبلی. 8)

روح اله معینی زاده
سه شنبه 11 شهریور 1382, 08:19 صبح
دوست گرامی سلام :P

خوب با توجه به اینکه شما می گید تا حد نیمه حرفه ای در وی بی کار کرده اید، اگه تو بانک اطلاعاتی دست به کار بشید خیلی سریع پیشرفت می کنید.

با توجه به اینکه در جامعه امروزی بیشتر جاهایی که درخواست برنامه می دهند با بانک اطلاعاتی سر و کار دارند، بهتره که تو این زمینه هم کار کنی.

توصیه: :oops:

اول اینکه اگه جدا می خوای شروع کنی، سعی کن با ADO و DataEnvironment کار کنی که خیلی قدرتمند هستند
دوم اگه امکانش رو هم داری خودتو از وی بی جدا کن و به دات نت روی بیار.

با احترام- خدانگهدار

mr_esmaily
پنج شنبه 13 شهریور 1382, 12:28 عصر
با سلام مجدد
من پایگاه داده ها را نیز تا حد گزازش گیری و … یاد گرفتم ولی با این پایگاه داده ها چی درست کنم؟! هیچ شرکتی هم که به علت سن کمم به من چیزی پیشنهاد نمی کنه ! من الان وی بی رو خوب بلدم و هرچی بگین به جز بازی نویسی یا درست کردن کنترل های Ocx به علت نداشتن ایده واینگه اکثر انها را با زبان های دیگر می سازند و این کار با وی بی جالب نخواهد بود بلدم ولی نمی دونم چی بنویسم در ضمن به پورت های کامپیوتر هم دسترسی دارم من اول می خواستم با این کار چیزی درست کنم اما نام پورت ها و مبنا ها را بلد نیستم خواهش می کنم اگر چیزی به نظرتون رسید به من بگید.
با تشکر قبلی. :wink:

پنج شنبه 13 شهریور 1382, 19:37 عصر
به نظر من، منتظر پیشنهاد کار دیگران نمونین .. چون حتی اگر سن شما زیاد باشه باز هم تا ندونن کارتون خوبه به شما پیشنهاد کار نمی دهند.
بهتره خودتون ببینین از دوستان و آشنایانتون کی به یک برنامه احتیاج داره و بهش پیشنهاد بدین که براش مجانی می نویسین ... این طوری می تونین تجربه و سابقه کار بدست بیارین، بعد از اون اطمینان داشته باشین اگر کارتون خوب باشه مشتری زیاد پیدا می کنین.

ehsan-ets
پنج شنبه 13 شهریور 1382, 19:55 عصر
دوست عزیز یک میل به من بزن تا با هم مشغول کار شیم :wink:
من یک سری برنامه مد نظر دارم که برنامه های خیلی خوبیه :تشویق: فقط دنبال یک نفر دیگه می گردم که با هم مشغول ساختش بشیم :wink:
فقط تو میل آی دی یاهو مسنجرت رو بده تا با هم (یک وقت معلوم می کنیم) چت کنیم و ببینیم چی می شه :wink:
البته اگر مایلی :wink:
ETS461@Yahoo.com

mr_esmaily
جمعه 14 شهریور 1382, 12:13 عصر
متاسفانه هیچ کدام از اقوامم بجز پدرم به اندازه من کامپیوتر بلد نیستند دیگر برنامه خواستنشان از من بماند :(