PDA

View Full Version : ارور هنگام اپدیت اطلاعات(Too many fields defined. )

vorojax
سه شنبه 15 دی 1388, 23:40 عصر
سلام دوستان
بنده برای پروژه اخر ترمم فرمها که برای صندوق مهر بود رو ساختم(خیلی زیاد بود!) دیتابیس با اکسس اماده شده و بایند شد به تکس باکسها
ولی حالا که می خوام با دستورات زیر دیتابیس رو اپدیت کنم ارور می گیره می گه فیلدها زیاد

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
table1BindingSource.SuspendBinding();
table1TableAdapter.Update(new_Microsoft_Office_Acc ess_ApplicationDataSet);
}

ارور زیر رو می ده.
[QUOTE]
Too many fields defined.
[/QUOTE
تعداد فیلدهای من داخل جدول خیلی زیاد هست...و اگر بخوام دوباره جدول رو تیکه تیکه کنم و دوباره بایند کنم وقت زیادی از بنده می گیره...آیا راهی برای رفع این مشکل هست؟
بنده خودم تصمیم دارم دیتابیس رو تبدیل کنم به اس کی ال اما می ترسم اون هم به خاطر اینکه فیلدها توی یک جدول زیاده ارور بگیره. اساتید عزیز ایا اس کی ال هم در صورت زیاد بودن فیلدهای یک جدول برای اپدیت با مشکل مواجه میشه؟

ASKaffash
چهارشنبه 16 دی 1388, 08:24 صبح
سلام دوستان
بنده برای پروژه اخر ترمم فرمها که برای صندوق مهر بود رو ساختم(خیلی زیاد بود!) دیتابیس با اکسس اماده شده و بایند شد به تکس باکسها
ولی حالا که می خوام با دستورات زیر دیتابیس رو اپدیت کنم ارور می گیره می گه فیلدها زیاد

ارور زیر رو می ده.
[quote]
Too many fields defined.
[/QUOTE
تعداد فیلدهای من داخل جدول خیلی زیاد هست...و اگر بخوام دوباره جدول رو تیکه تیکه کنم و دوباره بایند کنم وقت زیادی از بنده می گیره...آیا راهی برای رفع این مشکل هست؟
بنده خودم تصمیم دارم دیتابیس رو تبدیل کنم به اس کی ال اما می ترسم اون هم به خاطر اینکه فیلدها توی یک جدول زیاده ارور بگیره. اساتید عزیز ایا اس کی ال هم در صورت زیاد بودن فیلدهای یک جدول برای اپدیت با مشکل مواجه میشه؟
سلام
برای مهاجرت به SQLServer یک لحظه هم مکث نکن ! در ضمن در SQLServer هیچ مشکلی نخواهید داشت چه برسد به تعداد فیلد و ... اصلا اکسس قابل مقایسه نیست

vorojax
چهارشنبه 16 دی 1388, 09:47 صبح
تشکر دوست عزیز...
آیا با تبدیل به اس کی ال باید دوباره بایندشون کنم؟
در ضمن نوع برنامه نویسی من استاندارد هست؟ چون فیلدها حیلی زیاد بود از کد نویسی استفاده نکردم....

ASKaffash
چهارشنبه 16 دی 1388, 12:17 عصر
سلام
اگر نام جداول و فیلدها و نوع ها یکی است فقط ConnectionString را تعویض کنید