PDA

View Full Version : فنی و حرفه ای و دانشگاه مجازی یا دانشگاه خارجی

Felony
چهارشنبه 16 دی 1388, 05:51 صبح
:لبخندساده:سلام ،

دوستان من الان از فنی اومدم کامپیوتر و دارم کاردانی میخونم ، میخواستم بدونم میتونم برای کارشناسی دانشگاه مجازی بگیرم ؟ ( داشنگاه ایرانی نه ) آیا مدرکش معتبره ؟ به من که فنی خوندم اجازه میدن مجازی بردارم یا فقط باید ریاضی باشی ؟

در مورد خارج از کشور چی ؟ مثل اینکه خارج کشور قبول میکنن درسته ؟ یکی از دوستان چند وقته دنبال کارش هست که بره دانشگاه ارمنستان !

لطفا کسایی که مطلع هستند راهنمایی کنن .

masoud.t123
چهارشنبه 16 دی 1388, 21:46 عصر
تا جايي که بنده اطلاع دارم براي ارشد و بالاتر ميتوان در يک دانشگاه خارجي معتبر تحصيل نمود.اين را هم در نظر بگيريد که لازمه دانشگاه خارج از کشور بلد بودن کامل زبان آن کشور يا زبان انگليسي و ... است.

Felony
چهارشنبه 16 دی 1388, 22:10 عصر
دوستان کسی اطلاعات کاملتری نداره ؟

ali.aghdam
جمعه 02 بهمن 1388, 16:54 عصر
آقا بنده از مجازی خبر ندارم
ولی همین تابستون تو دکه مون (شمسی پور) یکی از دوستان که کاردانیش رو تموم کرده بود بالاخره بعد از چند سال دست و پا زدن تونست برای ادامه تحصیل بره فکر کنم سو ئد البته خرجش پای خودشه این جوری که الان میگه خرجش سالی دو سه تومنه البته میگه اونجا یه فاز دیگه داره:متفکر:

فقط باید خودتو دست کم نگیری .

ali.aghdam
شنبه 03 بهمن 1388, 19:45 عصر
میبخشید باید یه سری چیزا رو می گفتم یادم رفت

دقت داشته باشید باید مدرک تافل یا یه همچین مدرک زبان قابل قبولی داشته باشین
بعد یه مدرک دانشگاهی که صلاحیتش توسط دانشگاهی که میخاین پذیرشش رو بگیرین ،رد نشه رو داشته باشید
بعد باید مدرک رو ترجمه کنید و براشون از طریق سایتشون ارسال کنید ،حالا باید صبر کنید تا زگوره حلوا سازید
توجه داشته باشید کشوری که انتخاب می کنید اجازه اشتغال در کنار تحصیل رو میده یا نه مثلا کشور های آمریکایی این اجازه رو نمیدن این اگه وسع مالش رو ندارید می تونه کمک بزرگی باشه

راستی در کشور فرانسه هزینه تحصیل رایگانه (یعنی بعهده خود دولته با تمام امکانات) ولی باید زبان فرانسه رو بلد باشی .

یه راه دیگه ام اینه که خر خونی بکنید و تو آزمون کارشناسی ارشد رتبه خیلی بالا بیارید(مثلا زیر ده) اونوقت از طرف دانشگاه بورسیه بشید(مجانی)(البته اگه فعالیت هاتون زیاد باشه)

امیدوارم اندک اطلاعاتم مفید بوده باشه.

Felony
شنبه 03 بهمن 1388, 20:33 عصر
دقت داشته باشید باید مدرک تافل یا یه همچین مدرک زبان قابل قبولی داشته باشین
من برای اینکه مطلب روشن شه میگم که مدرک تافل برای خروج از کشور دیگه بی اعتبار هست و باید IELTS داشته باشی .

:چشمک:در مورد اطلاعات دیگر هم خیلی ممنون ، دنبالشم ...

ali.aghdam
یک شنبه 04 بهمن 1388, 00:44 صبح
من برای اینکه مطلب روشن شه میگم که مدرک تافل برای خروج از کشور دیگه بی اعتبار هست و باید IELTS داشته باشی .

:چشمک:در مورد اطلاعات دیگر هم خیلی ممنون ، دنبالشم ...

دوست عزیز یه چیزای شنیده بودم نخواستم رو هوا حرف زده باشم

امیدوارم موفق بشی:قلب:

فقط لطف کنید تجربیات خودتون رو تو همین تایپیک قرار بدید تا ما هم استفاده کنیم.
پیروز باشی.:تشویق: