PDA

View Full Version : سوال: برنامه نویسی الگوریتمهای خاص

azv_2008
پنج شنبه 17 دی 1388, 12:19 عصر
سلام من شروع کردم به نوشتن الگوریتم ها و یادگیری آنها اما در اولین الگوریتم گیر کردم به شکلی که من 20 عدد را گرفتم اما نمی تونم در جدول پیاده سازی کنم من خود الگوریتم را در یک فایل word توضیح دادم همچنین برنامه ای که خودم نوشتم را هم گذاشتم منتها دیگه بعدش رو نمی تونم تکمیل کنم و موندم ممنون میشم کمکم کنید تا پیشرفت کنم یا اگه یه جور دیگه می شه اینو پیاده سازی کرد هم اطلاع بدید ممنون میشم .

http://www.uplod.ir/download.php?file=657562

من از کامپوننت vsflex8 استفاده کردم برای جدول در صورت نیاز می تونم اینو نیز آپلود کنم .

VB6

mahdi1373
جمعه 18 دی 1388, 18:45 عصر
من برنامه تون رو نوشتم، اگه الگوریتمهاتون منبعی داره لطفاً معرفی کنید، چون جالب بود.

azv_2008
شنبه 19 دی 1388, 11:38 صبح
خیلی ممنون از اینکه کمکم کردید فکر کنم از بین چند نفر برنامه نویس ماهر و حرفه ای شما تونستید این رو به صورتی که میگم پیاده سازی کنید و این نشان دهنده اینه که واقعاً کار کردید ! منتها من یه دو تا نکته را در این الگوریتم فراموش کرده بودم که در فایل word براتون به رنگ قرمز در آوردم و توضیح دادم :

من این الگوریتم ها رو از کتاب os برداشتم یکی دوتا الگوریتم هم شروع به نوشتن کردم که اگه مایل بودید میزارم یا می فرستم براتون

mahdi1373
شنبه 19 دی 1388, 11:54 صبح
اگه بفرستید ممنون میشم. منم الگوریتمتون رو اصلاح می کنم، میگذارم.

azv_2008
شنبه 19 دی 1388, 12:02 عصر
خیلی ممنون از اینکه کمکم کردید فکر کنم از بین چند نفر برنامه نویس ماهر و حرفه ای شما تونستید این رو به صورتی که میگم پیاده سازی کنید و این نشان دهنده اینه که واقعاً کار کردید ! منتها من یه دو تا نکته را در این الگوریتم فراموش کرده بودم که در فایل word براتون به رنگ قرمز در آوردم و توضیح دادم :

http://www.uplod.ir/download.php?file=89112

من این الگوریتم ها رو از کتاب os برداشتم یکی دوتا الگوریتم هم شروع به نوشتن کردم که اگه مایل بودید میزارم یا می فرستم براتون

ممنون میشم در مورد این پست هم بهم کمک کنید .

---------------------------------------------------------------------------- (یک پیغام خصوصی هم زدم براتون چک کنید)

در مورد الگوریتم باید کتاب رو براتون اسکن کنم بخش های خاصش رو یا اینکه تایپ میکنم براتون و می فرستم حتماً