PDA

View Full Version : چرا بعضی وقتها که در کدها و طراحی برنامه تغییرات می دم زمان اجرای برنامه تغییرات رو اعمال نکرده ؟

دختر باران
پنج شنبه 17 دی 1388, 12:47 عصر
سلام
چرا بعضی وقتها تغییرات اعمال نمی شه به برنامه و بعد از اجرا همون برنامه قبل از تغییرات رو نمایش می ده ؟!!!!

البته یه بار بهم پیغام unicod داد و ok کردم, می تونه دلیلش این باشه؟؟؟
با تشکر

saed2006
پنج شنبه 17 دی 1388, 12:57 عصر
احتمالا از dll استفاده کردی در پروژه ات

mir555
پنج شنبه 17 دی 1388, 13:03 عصر
احتمال 99 درصد تو کد برنامه ات یک خطا داری آیا موقع اجرای برنامه بهت پیام نمی ده که yes و no داشته باشه
بعد از اجرای برنامه ات تو ویژال استودیو پایین صفحه بخش error ببین خطا نداری؟؟؟
اینارو چک کن و بگو تا بیشتر راهنمایی کنم

mshirzad68
پنج شنبه 17 دی 1388, 13:44 عصر
منم اين اشكال رو داشتم و داشت ديوونم ميكرد ... آخه رو پروژه خيلي كار كرده بودم و دلم نميخواست خراب شه ....شما بايد از منوي Build گزينه Configuration Manager رو بزني و در جدول اونجا جلوتر از اسم پروژه خودت تيك پايين قسمت Bulid رو بزني و OK كني....حتماً بايد اين تيك فعال باشه ... احتمال زياد مشكلت همين جاس ... البته اگر به قول دوستمون برنامت error داشته باشه ممكنه به دليل همون ارور باشه ... در هر صورت اميدوارم مشكلت حل شه .

mostafa_shoakry
پنج شنبه 17 دی 1388, 15:37 عصر
این مشکل واسه منم بارها پیش اومده .البته اگه به قول دوستمون خطایی نداشته باشه می تونی این کارو بکنی:
از منوی Build یه با برنامتو Build solution بکن.اگه بازم تغییری ندیدی اول Clean Solution بکن سپس Rebuildش کن.
اگه بازم تغییری نکرد از گزینه های پایین اونا استفاده کن.:اشتباه:

امید وارم مشکلت حل بشه.:لبخند::لبخند:

saied_genius
پنج شنبه 17 دی 1388, 15:41 عصر
منم اين اشكال رو داشتم و داشت ديوونم ميكرد ... آخه رو پروژه خيلي كار كرده بودم و دلم نميخواست خراب شه ....شما بايد از منوي Build گزينه Configuration Manager رو بزني و در جدول اونجا جلوتر از اسم پروژه خودت تيك پايين قسمت Bulid رو بزني و OK كني....حتماً بايد اين تيك فعال باشه ... احتمال زياد مشكلت همين جاس ... البته اگر به قول دوستمون برنامت error داشته باشه ممكنه به دليل همون ارور باشه ... در هر صورت اميدوارم مشكلت حل شه .

دقيقاً همينطوره که دوستمون مي گويند.

بعضي وقت ها ويژوال استوديو طوري تنظيم شده که در حالت debug پروژه رو دوباره build نمي کند.

براي اين مشکل يا بايد از روش فوق که دوستمون گفتند استفاده کنيد ، يا قبل از اجراي برنامه بر روي build و سپس rebuild بزنيد تا مشکل حل شود.

موفق باشيد.

saied_genius
پنج شنبه 17 دی 1388, 15:43 عصر
این مشکل واسه منم بارها پیش اومده .البته اگه به قول دوستمون خطایی نداشته باشه می تونی این کارو بکنی:
از منوی Build یه با برنامتو Build solution بکن.اگه بازم تغییری ندیدی اول Clean Solution بکن سپس Rebuildش کن.
اگه بازم تغییری نکرد از گزینه های پایین اونا استفاده کن.:اشتباه:

امید وارم مشکلت حل بشه.:لبخند::لبخند:

ببخشيد ، زماني که من مي خواستم پست بگذارم پست شما نبود.

موفق باشيد.

دختر باران
شنبه 19 دی 1388, 09:27 صبح
سلام
از همتون ممنونم ,با راهنماییهاتون مشکلم حل شد.
build و rebuild کردم و درست شد:لبخندساده: