PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن برنامه در startup ویندوز 7

mahdi1373
پنج شنبه 17 دی 1388, 16:44 عصر
سلام، من می خواهم یک کپی از برنامه خودم در پوشه startup ویندوز 7 کپی کنم، ولی وقتی کد رو میزنم، برنامه error میده که شما به اون پوشه دسترسی ندارید. حتی اگر با یوزر administrator وارد شوید در حالت عادی کار نمی کند و باید از run as administrator استفاده کنید. حتی اگر بخواهم با روش registry این کار را بکنم، باز هم همین error را می دهد. کد برنامه ام را هم می گذارم. اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم. توجه کنید که من می خواهم برنامه ام توی startup / all user کپی بشه.

mahdi1373
شنبه 19 دی 1388, 14:17 عصر
کسی کمک نمیکنه؟

400000
پنج شنبه 24 دی 1388, 12:31 عصر
سلام ، من هم یه برنامه تقویم شمسی نوشتم که از هرکجا اجراش کنی یه کپی از خودش تو ویندوز میگیره بعلاوه یه دستور تو رجیستری که Startup بشه منتها بصورت معمول ویندوز سون اجازه نمیده ، راهش فقط همون Run as Administrator هست.
موفق باشی

mahdi1373
جمعه 25 دی 1388, 11:36 صبح
ممنونم، ولی وقتی من به پوشه startup می روم، بعضی از برنامه ها shortcut خودشون رو اونجا کپی کردن، بدون اون که اونها رو در حالت run as administrator اجرا کرده باشم.

M.T.P
یک شنبه 27 دی 1388, 12:31 عصر
اون برنامه ها که میبینی ، خودشون بصورت Admin تو Startup نرفتن بلکه توسط نرمافزارهای معروف ساخت setup نصب شدن و تو startup جا خوش کردن شما هم از یه برنامه معروف setupساز استفاده کن و برنامه تون رو نو startup قرار بدین.
موفق باشی