PDA

View Full Version : سوال: ارسال sms با مودم dial up از طریق خط ثابت

ENG_Torshani
شنبه 19 دی 1388, 15:36 عصر
سلام از دوستان عزیزم ممنون میشم یک نمونه برنامه برام بذارید که با مودم Diaup امکان زدن sms به SMSCenter رو داشته باشه SMSCenter =9717000 نمی دونم میشه این کار رو انجام داد تو ایران یا نه ولی تلفنهای وجود داره که با :عصبانی++:خط ثابت این کارو انجام میده:عصبانی++::عصبانی++:
یک نمونه کد دارم ولی کار نمیکنه خیلی هم دستکاریش کردم و لی درست نشد .

Tasiyan
شنبه 19 دی 1388, 16:28 عصر
ارسال SMS با موبایل و vb (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=113978&highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84+sms)
:لبخند:

ENG_Torshani
شنبه 19 دی 1388, 20:45 عصر
دوست عزیز هم با وب هم با موبایل هم با GSM modem میتونم بفرستم ولی با خط تلفن ثابت می خوام:تشویق::تشویق::تشویق:

farghelitian
پنج شنبه 24 دی 1388, 02:01 صبح
سلام تا آنجايي كه من از نحوة ارسال SMS خبر دارم ، بايستي مركز تلف دريافت پيام و مقصد از اين سرويس بايستي پشتيباني كند تا بتواند سيگنالهاي دريافتي از دستگاه تلفن منزل شما را دريافت و تبديل به سيگنالينگ مربوطه براي ارسال به مركز مقابل كند و در مقصد نيز عكس اين تبديل يعني از سيگنالينگ مربوطه به سيگنال قابل فهم براي دستگاه تلفن كند كه در اينجا مراكز تلفن شهري از نوع ثابت در حال حاضر پشتيباني نمي‌كند. فقط مي‌توان ابتدا بين مبدا و مقصد ارتباط برقرار كرد و سپس پيامها به روش مثلاfsk بين دو دستگاه تلفن و پروتكل مربوطهه ارسال شود.

ashkan 261
دوشنبه 06 خرداد 1392, 12:32 عصر
الان خطوط تلفن های ثابت قابلیت ارسال sms رو دارن
اگر کسی برنامه ی مناسبی سراغ داره لطفا معرفی کنه ، ویندوز xp قابلیت تماس به وسیله موردم dial up رو داره اما sms نمیشه فرستاد

m2011kh
دوشنبه 06 خرداد 1392, 15:02 عصر
اشکان خان.زنگ زدن از طریق مودم Dial Up که از همون اولش هم ممکن بود.مهم ارسال sms هست که مخابرات ایران پشتیابنی نمیکنه.

موفق و سربلند باشید.

MMD

ashkan 261
شنبه 11 خرداد 1392, 18:44 عصر
چرا دیگه من که نوشتم تلفن های ثابت این قابلبتو داره ، و با تلفن هایی که ماژول sms دارن میشه ارسال و دریافت داشت ، اگر برای مودم هم بتونیم یک ماژول تهیه کنیم ، خیلی کارها میشه کرد ...

hadilionson
یک شنبه 19 آبان 1392, 16:40 عصر
شما در نهایت اطلاعاتی در این زمینه بدست آوردید؟ حالا که خطهای تلفن تهران این توانایی رو دارن حتماً با ست کردن sms center و مودم معمولی باید بشه کارایی کرد، dll ای پیدا کردید؟

Eravanpour
سه شنبه 13 مرداد 1394, 11:12 صبح
در حال حاضر این امکان برای خطوط ثابت و مودم dialUp وجود دارد و سایت مخابرات نیز یک برنامه رایگان بنام پیاثا برای این منظور ارابه میدهد