PDA

View Full Version : سوال: نحوه حذف Security Warning

Alirezanet
یک شنبه 20 دی 1388, 17:03 عصر
در آفیس 2000 و2003 زمان باز شدن برنامه ها صفحه ای به نام Security Warning باز میشه که برای اینکه بتونیم برنامه رو باز کنیم باید Open رو بزنیم . چجوری میشه این صفحه رو هنگام لود شدن برنامه حذف کرد . ؟؟؟:متفکر:

انگوران
یک شنبه 20 دی 1388, 17:18 عصر
از منوی Tools گزینه ماکرو و زیر گزینه Security را انتخاب نموده و در کادر باز شده تیک
... Low ( not recommended را انتخاب نمائید . (سؤال 155کتاب الکترونیکی اکسس از وبلاگ بنده )

bita_ziba77
دوشنبه 21 دی 1388, 10:21 صبح
از منوی Tools گزینه ماکرو و زیر گزینه Security را انتخاب نموده و در کادر باز شده تیک
... Low ( not recommended را انتخاب نمائید . (سؤال 155کتاب الکترونیکی اکسس از وبلاگ بنده )

با سلام
من برنامه اي در Access 2007 نوشتم و در شبكه داخلي قرارداده ام مي خواهم هنگامي كه كاربران فايل را باز مي كنند به صورت اتوماتيك قسمت security alert و گزينه enable this content فعال گردد .آيا اين امكان دارد؟
لازم به توضيح است كاربران شبكه دسترسي به بخش منوها راندارند و نمي توانند اين گزينه را در آنجا فعال نمايند .

hamid_193
دوشنبه 21 دی 1388, 13:31 عصر
شما مسیر ذیل را ادامه بده:
دکمه باتن را زده و بعد دکمه Access option ر کلید بزنید
از سمت چپ گزینه trust senter را کلید کنید و در فرم باز شده روی دکمه trust senter seting کلید بزنید
از پنجرا باز شده گزینه macro seting را انتخاب کنید
در سمت راست آخرین گزینه یعنی enable all macro را انتخاب کنید
در نهایت ok کنید

hamid_193
دوشنبه 21 دی 1388, 14:01 عصر
با سلام
من برنامه ای در Access 2007 نوشتم و در شبکه داخلی قرارداده ام می خواهم هنگامی که کاربران فایل را باز می کنند به صورت اتوماتیک قسمت security alert و گزینه enable this content فعال گردد .آیا این امکان دارد؟
لازم به توضیح است کاربران شبکه دسترسی به بخش منوها راندارند و نمی توانند این گزینه را در آنجا فعال نمایند .

لزومی نداره که کاربران حتما فایل شما را باز کنند و تغییراتی که قبلا گفتم را اعمال کنند
فقط کافی هست که کاربران یک فایل اکسس را باز کنند و تغییرات را بدهند

bita_ziba77
شنبه 26 دی 1388, 12:05 عصر
لزومی نداره که کاربران حتما فایل شما را باز کنند و تغییراتی که قبلا گفتم را اعمال کنند
فقط کافی هست که کاربران یک فایل اکسس را باز کنند و تغییرات را بدهند

با سلام
دوست گرامي
روشي كه شما گفتيد مرتبط به تنظيمات Security مربوط به هر كامپيوتر مي باشد و اگر در يك كامپيوتر اعمال گردد به بقيه مربوط نمي شود.
با توجه به عدم دسترسي به منوهاي مربوطه (منوها را در برنامه غير فعال كرده ام) و همچنين به دليل عدم آشنايي كاربران جهت تنظيمات مربوطه ، من مي خواهم هنگامي كه فايل باز مي گردد به طور اتوماتيك enable all macroفعال گردد.

با تشكر

arash6510
شنبه 26 دی 1388, 12:06 عصر
تو 2007 بهترین راه اینه که فایلت تو فولدر trusted اکسس نصب بشه.

hamid_193
یک شنبه 27 دی 1388, 10:47 صبح
دوست عزیز - اقا آرش میشه یه توضیحی در مورد اینکه میگی فایل را توی اون مسیر نصب کنیم بهم بدی ؟
ممنون

siavash_skh
دوشنبه 10 اسفند 1388, 15:59 عصر
با سلام

این روش های گفته شده همه محدود می شه به همون کامپیوتری که روش کار شده

من می خوام فایلم یه ظوری بشه که هر جا باز شد پیغام SecurityWarning براش نیاد و همه ی کدهای اون فعال بشن

مثلا یکی از کدهای من اینه که به محض باز شدن فایل Access فرمم که به طور خودکار باز شده Maximize بشه. ولی با این آلارم این کار نمی کنه

راه حل چیه ؟

bita_ziba77
شنبه 22 آبان 1389, 17:57 عصر
با سلام
چگونه مي توان در صورتي كه security alert فعال نباشد (Enable نباشد) فرم A را نمايش دهد و در صورت فعال كردن آن فرم اصلي را نمايش دهد.
من در يك فايل اكسس مورد بالا را كهاجرا شده بوده را ديدم ولي متاسفانه فايل آن را ندارم.
لطفا راهنمايي كنيد.

با تشكر

RESMAILY
یک شنبه 23 آبان 1389, 09:30 صبح
به نام خدا
با سلام. ظاهرا اين كار با كد نويسي از داخل خود برنامه ممكن نيست. چون نياز به ويرايش رجيستري دارد. يا بايد از داخل يك فايلي كه مثلا با VB نوشته شده اين كارراكرد ويا ازداخل يك فايل آكسس ديگر. كه دومي البته فقط روي شبكه معنا پيدا مي كند. يعني مثلا اگر پارامترهاي كامپيوتر كاربر اجازه بدهد شما از داخل يكي از سيستم هاي داخل شبكه اين كاررا انجام بدهيد. اگر در يادداشت هايم كدش را پيدا كردم براي دوستان مي گذارم.

laia56
یک شنبه 23 آبان 1389, 19:07 عصر
RESMAILY عزيز اگر اينكار را بكني كه مشكل چند ماهه من را هم برطرف ميكني با تشكر از محبت شما

RESMAILY
دوشنبه 24 آبان 1389, 10:18 صبح
به نام خدا
با سلام. كد را هنوز پيدا نكردم. اما برنامه پيوست را قبلا در همين تالار يكي از دوستان عرضه نمود. عجالتا مي توانيد از آن استفاده نماييد. توضيح آنكه اجراي آن باعث تغيير درجه سكوريتي به low مي شود. ظاهرا در 2007 هم كار مي كند. چطور آن را با كد اجرا نماييم؟ با دستور Shell . نحو اين تابع را با مثال هايش از ابجكت بروسر بدست آوريد. البته اين فايل يا بايد از درون يك برنامه ديگر (غير از آكسس) براي سيستم جاري اجرا شود. مثلا يك فرم در ويژوال بيسيك بسازيد و اجراي برنامه تان را از درون آن شروع كنيد و اول اين فايل را اجرا كنيد. يا آنكه آن را ازدرون آكسس خودتان براي يك سيستم ديگر روي شبكه (بشرط مهيا بودن پارامترهاي شبكه) اجرا نماييد.

alipoor123@gmail.com
دوشنبه 08 آذر 1389, 09:24 صبح
این كار یك راه حل حرفه‌ای داره كه باید بصورت راهنمایی pdf برایتون بزارم كه برای درست كردن این راهنما نیاز به حوصله و وقت داره برای گذاشتن این راهنما نیاز دارم ببینم چقدر دوستان از این موضوع با زدن كلید تشكر استقبال می‌كنند تا این راهنما رو براتون بسازم

Hdedris
دوشنبه 08 آذر 1389, 12:53 عصر
باسلام
جهت فعال سازي بخش Security بصورت دائم مسير زير را طي كنيد:
Option\Trust center\setting\macro setting

ahmadrezaahmad
سه شنبه 28 خرداد 1392, 15:28 عصر
مشکل اینجاست که اگر این تنضیمات رو بکنی فقط برای کامپیوتر خودت مشکل حله و این برای فایل های دارای کاربر با تعداد زیاد که مرحله اوله با این قایل کار می کنند قابل تعمیم نیست!
لطفا یکی کمک کنه!!!:ناراحت:

Nazir Ahmad
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 15:38 عصر
سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
ممنون میشم اگه از اساتید در این مورد راهنمایی کنند.
ممنون

2mnnnnn
دوشنبه 10 شهریور 1393, 17:39 عصر
سلام برای ماکرو نویسی از
MACRO BUILBER
استفاده کن در افیس 2007 به بعد :شیطان:

2mnnnnn
دوشنبه 10 شهریور 1393, 17:40 عصر
سلام
ممنون

سلام برای ماکرو نویسی از
MACRO BUILBER

2mnnnnn
دوشنبه 10 شهریور 1393, 17:43 عصر
سلام
ممنون

سلام برای ماکرو نویسی از
MACRO BUILBER

ariayekta
دوشنبه 10 شهریور 1393, 19:13 عصر
سلام
میتونی فایل ضمیمه رو بدی رو کامپیوترشون اجرا کنن یا بدی بچه های it رو همه کامپیوترا اجرا کنن