PDA

View Full Version : من امروز به جمعتون پیوستم!

fasele
یک شنبه 20 دی 1388, 17:51 عصر
سلام. من دانشجوی رشته ی آی تی هستم.
در رابطه با درسهام خیلی سئوال دارم ولی هیچ کس نیست که راهنماییم کنه! از این رو اینجا عضو شدم.
تا حالا توی هیچ تالاری عضو نبودم و کار کردن و چرخیدن توی صفحات تالار برام غریبه!!! اما چون باهوشم زود یاد می گیرم:لبخندساده:.
چون تازه وارد هستم، ممنون میشم دوستان بهم بگند که کار کردن اینجا به چه صورته. مدیران تالار چه افرادی هستند و کلیه توضیحاتی که احساس می کنید برای یک تازه وارد نیازه ... :لبخندساده:

من بعد از اينكه اين تاپيك را زدم، خواستم پاكش كنم كه نشد! يعني در واقع بلد نبودم....

Felony
یک شنبه 20 دی 1388, 18:12 عصر
دوست عزیز یکی از کاربران دیگه تو تاپیک قبل از شما هم همین سوال رو پرسیده بود ، کافی بود یه نگاهی بندازی .

راهنمای فعالیت در سایت برنامه نویس (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=664339&postcount=25)

fasele
دوشنبه 21 دی 1388, 20:08 عصر
سلام دوستان. ممنون از راهنمایی خوبتون. من در ابتدای سئوالم خودم را معرفی کردم و گفتم که دانشجوی رشته ی آی تی (فناوری اطلاعات) هستم.
اغلب هم در رابطه با درسهایی که دارم به کمک احتیاج پیدا میکنم که کسی نیست.
درسهایی مثل c++, pascal, ساختمان داده و امثالهم... البته این دروس برای ترم های قبل بود. ترم جدید که شروع بشه پایگاه داده و تجزیه تحلیل سیستم ها را دارم، که امیدورام این ترم استادمون آدم دلسوزی باشه و روش تدریسش هم خوب باشه ...
به هر جهت از این که در جمع شما هستم خوشحالم و امیدورام که بتونم از امکانات اینجا و اطلاعات شما دوستان عزیز بهره ی کافی را ببرم.

ضمناً بعد از اینکه این تاپیک را زدم سئوال یکی از دوستان را دیدم که به نوعی همین سئوال خودم بود. برای همین اومدم که این تاپیک را حذف کنم ولی بلد نبودم که حذفش کنم. و این شد که این تاپیک به عنوان اولین تاپیک بنده اینجا ماندگار شد! :خجالت:

saed2006
شنبه 26 دی 1388, 14:05 عصر
خوب کردی پیوستی اما سعی کن فاصله نگیری fasele جان

fasele
جمعه 02 بهمن 1388, 19:22 عصر
خوب کردی پیوستی اما سعی کن فاصله نگیری fasele جان

انشاالله

میشه مدیران این سایت را به من معرفی کنید؟

Pr0grammer
شنبه 03 بهمن 1388, 14:45 عصر
میشه مدیران این سایت را به من معرفی کنید؟

http://barnamenevis.org/forum/showgroups.php