PDA

View Full Version : سوال: PRINT GRIDVIEW DATA

rasoul2023
یک شنبه 20 دی 1388, 19:30 عصر
سلام دوستان عزیز :

من یک دیتا گرید دارم که تمام مقادیر آن حساب میشند و در گرید نمایش داده میشه و به هیچ Data Set و چیز دیگه ای وصل نیست . حالا میخوام که اطالاعات اونو چاپ کنم البته میتونم بریزم تو دیتا بیس و بعد دوباره بخونم چاپ کنم اما این کار را فکر میکنم اصولی نباشه ( حالا کی تا حالا من اصولی کار کردم ) میخوام بدونم که چطوری میشه این اطلاعات را مستقیم فرساد توی کریستال ریپورت . اطلاعات مربوط به فاکتور هست .

توی فروم گشتم تمام مثالها با استفاده از دیتا ست قبلا پر شده بود .

karim orooji
یک شنبه 20 دی 1388, 21:10 عصر
سلام اين برنامه من دارم
نميدونم بدردت ميخوره يا نه
dowenload (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=42306&d=1263124395)
موفق باشي

rasoul2023
دوشنبه 21 دی 1388, 09:20 صبح
سلام این داخلش یه Module داشت که من اصلا نمیدونم چطور ازش اسفاده کنم :عصبانی++:میشه یکی از دوستان در مورد این یکم توضیح بده تازه من میخوام بتونم خودم طراحی را روی صفحه انجام بدم باید شکل فاکتور بشه .

micro24
دوشنبه 21 دی 1388, 10:32 صبح
سلام دوستان عزیز :

من یک دیتا گرید دارم که تمام مقادیر آن حساب میشند و در گرید نمایش داده میشه و به هیچ Data Set و چیز دیگه ای وصل نیست . حالا میخوام که اطالاعات اونو چاپ کنم البته میتونم بریزم تو دیتا بیس و بعد دوباره بخونم چاپ کنم اما این کار را فکر میکنم اصولی نباشه ( حالا کی تا حالا من اصولی کار کردم ) میخوام بدونم که چطوری میشه این اطلاعات را مستقیم فرساد توی کریستال ریپورت . اطلاعات مربوط به فاکتور هست .

توی فروم گشتم تمام مثالها با استفاده از دیتا ست قبلا پر شده بود .

با سلام

از Janus استفاده نمائید.از اینتزنت می توانید دانلود نمائید.

rasoul2023
سه شنبه 22 دی 1388, 20:57 عصر
سلام آقایون / خانوما من هنوز گیرم HELP ME PLEASE !!!!

Mani_rf
سه شنبه 22 دی 1388, 21:31 عصر
می توانی اطلاعات را با دوحلقه For تو در تو بخوانی و به یک Print Document بفرستی ، آنجا به هر شکلی که خواستی روی صفحه بچینی و آماده چاپ کنی.
اگر هم می خوای از کریستال ریپورت استفاده کنی می توانی DataSet جدول را با DataSetی که به کریستال می فرستی برابر کنی تا اطلاعات درون جدول به جای دیتابیس به آن فرستاده بشه.

rasoul2023
چهارشنبه 23 دی 1388, 17:06 عصر
اگر هم می خوای از کریستال ریپورت استفاده کنی می توانی DataSet جدول را با DataSetی که به کریستال می فرستی برابر کنی تا اطلاعات درون جدول به جای دیتابیس به آن فرستاده بشه.

سلام :
کاربر اطلاعات مثلا شماره فاکتور n را وارد میکنه و یه سری جنس که قبلا فروخته شده اعم از نام جنس و تعداد ان و قیمت واحد نمایش داده میشه خوب من یه ستون دیگه دارم که قیمت کل را نمایش میده که اطلاعات این ستون محاسبه میشه من اینو نمیدونم چطوری نمایشش بدم . اگه این ستون نبود میشد این کارو کرد .