PDA

View Full Version : سوال: در C#‎ چطوری با موس روی فرم امضا کنم؟

kamal_ekhlasi1365
سه شنبه 22 دی 1388, 00:54 صبح
کمک
در c# چطوری با موس روی فرم امضا کنم.حیاتیه

Netsky
سه شنبه 22 دی 1388, 07:56 صبح
سلام .
ببین دوست عزیز ، شما اول باید کار با توابع گرافیکی رو یاد بگیری . چون اینطور کارا با توابع گرفیکی انجام میشن .
این پست رو ببین و برنامه ای که داخلش هست رو دانلود کن . (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=883888&postcount=405)
حالا وقتی که اینا رو یاد گرفتی باید یه خورده هوش و زکاوت به خرج بدی و با بدست آوردن مختصات کرسر موس و استفاده از یکی از توابع گرافیکی شاید بتونی یه امضا روی فرمت بندازی .
همیشه اول خودت تلاش کن و منتظر نباش تا یکی بیاد و وقتش رو واست بگذاره و برنامه برات بنویسه .
بای بای ........................

Sajjad.Aghapour
چهارشنبه 23 دی 1388, 17:02 عصر
جناب ennovation عزیز چرا وابستگی و عدم خلاقیت و ابتکار رو یاد میدید(البته پست شما به دلیل warez activity حذف شد)....

شما و دوستان دیگه ای که از شما تشکر کردن همیشه برای مسائل کوچک این چنینی خودتون رو وابسته به این کامپوننت های بزرگ میکنید....

تکه کد زیر رو ببینید.ظرف 2 دقیقه نوشته میشه پس لزومی به کاربرد کامپوننت نیست...

اینجا فروم پاسخ و رفع مشکلاته.میتونید مشکلتون رو مطرح کنید تا دوستان کمک کنند....

...
موفق باشید/
...

ennovation
چهارشنبه 23 دی 1388, 23:51 عصر
]جناب محترم مدیر بخش , سلام
از اینکه تایپک دوم من را پاک کردید گله ای ندارم ولی از پاک کردن تایپک اول که جواب سوال دوستمان بود خیلی تعجب کردم .:متفکر:
دوست عزیز چند مطلب هست که میخواستم قبل از پاک کردن این تایپک هم بعرض برسانم .

جناب ennovation عزیز چرا وابستگی و عدم خلاقیت و ابتکار رو یاد میدید دانسته با ندانسته باید بعرض برسانم که اسم کاربری من (ennovation ) که گرفته شده از کلمه (innovation) و با تعویض حرف i به e یعنی نوآوری در دنیای الکترونیک میباشد پس لطف نمایید و بنده حقیر رابه عدم خلاقیت متهم نفرمایید که در بعضی از نامهای کاربری چنان خلاقیتی مشاهده میکنم که فکر میکنم در تالار عشقمان هستم تا دنیای مجازی کامپیوتر:خجالت:

شما و دوستان دیگه ای که از شما تشکر کردن همیشه برای مسائل کوچک این چنینی خودتون رو وابسته به این کامپوننت های بزرگ میکنید دوست عزیز پس به این ترتیب تمامی شرکتهایی که هر ساعت یک ورژن جدید و کنترلهای نو و ساده تری را به بازار عرضه میکنند همه مخالف نوآوری هستند! نه دوست محترم در دنیای فعلی وقت خیلی مهمتر از نشستن و سروکله زدن با کدی است که قبلا به طور استاندارد نوشته شده و تست هم شده . اگر شما 2 دقیقه وقت صرف نوشتن کدی میکنید که باید 10 دقیقه هم تست بفرمایید من اون 12 دقیقه رو صرف کار مهمتری برای پروژه میکنم . چرا نباید از این دستاوردها استفاده کرد . کوچک و بزرگ ندارد . آیا شما تکست باکس را هم خودتان با کد تعریف میکنید :متفکر:. نوآوری وبدعت با دوباره کاری خیلی فرق داره . امیدوارم که منکر این یکی دیگه نباشید .
درضمن سوال دوستمون مشکلی کد نبود که من بیام مشکل اونو حل کنم بلکه سوال کلی بود وبرای من خیلی جای تعجب است که شما جواب منو پاک کردید و جواب دوست دیگرمون رو نگه داشتید !!

البته پست شما به دلیل warez activity حذف شدشما اگه میخواهید دقیقا رعایت مقررات سایت را بنمایید باید 70% جوابها را پاک کنید . حتی امروز به جوابهای شما هم نگاهی انداختم و جالب بود که خودتان هم کلمه لطفا جستجو کنید را در هر 10 جواب 3 بار تکرار کرده اید! البته من منکر زحمات شما نیستم وخیلی هم خوشحالم و ممنوندارم که عزیزانی مانند شما وقت گرانبهایشان را صرف کمک و همکاری به دوستانشان میکنند . امیدوارم که همانطور که در قوانین سایت اعلام کرده اید چنین جوابهایی را بعنوان message به همدیگه بدیم نه داخل تایپک . البته من دیدم شما همینجا جواب دادید گفتم پس باشه من هم رعایت نکنم .
موفق باشید .

mohammadi4net
پنج شنبه 24 دی 1388, 00:14 صبح
Microsoft.Ink.dll
Tablet and Ink Services and Controls
وقتی یک پزشک درخواست یک برنامه رو به من داده بود که قابلیت استفاده از قلم نوری داشته باشه من کلی جستجو کردم که آخرش به این رسیدم، البته دکتره آخرش بی خیال قلم نوری شد و برنامه در خواستی شو تغییر داد ولی نتیجه این شد که من با کتابخانه آشنا بشم. در حقیقت برای کار با قلم نوری طراحی شده و قابلیت کار با موس رو هم داره اگه مثال گیر نیاوردی بگو تا برات بذارم.

kia1349
جمعه 25 دی 1388, 13:31 عصر
من فکر میکنم اگر هم کامپوننت رو و هم کد رو که دوستان زحمت کشیدن ، تنها برای کمک و استفاده همه در سایت قرار بگیره بهتره و اختیار استفاده از هر کدوم رو به خود دوستان محول کنیم
کافیه از معایب و محاسن استفاده از هر روش توضیحی ارائه بشه تا کاربر دید بهتری برای انتخاب داشته باشه
ارادتمند همه

mohammad_shahrzad
پنج شنبه 10 تیر 1389, 22:50 عصر
سلام
دوست عزیز؛mohammadi4net
می دونم که خیلی دیره که من از شما کمک بخوام، من دارم برای یه دکتر برنامه می نویسم که می خواد حتما در برنامه اش از قلم نوری استفاده کنه، اگه بتونید منو راهنمایی کنید ممنون می شم