PDA

View Full Version : اجرا نشدن صفحات asp.net بر روي سرور

maryam_jamshid
سه شنبه 22 دی 1388, 08:56 صبح
من يكسري صفحات با asp.net در محيط vs.net2008 طراحي كردم من صفحاتمو publish كردم ولي وقتي فايل publish رو روي سرور در شاخه inetpub/wwwroot مي برم مشكل داره يعني بعضي عكس هارو نمايش نميده و تقويم فارسي رو هم نمايش نميده واقعا بهم ميريزه.
آيا بايد تنظيم خاصي روي سرور انجام بدم؟؟
من فايلها رو روي يه سيستم local بردم ولي بازهم به همون صورت مشكل داره؟

Saber_Fatholahi
سه شنبه 22 دی 1388, 14:36 عصر
دوست من احتمال می دم برای نمایش عکسهات مسیرت محلیه واسه همین روی سیستم خودت تصاویر درست نشون میده اما
توی سرور یا یه سیستم دگه نمایش نمی ده
برو توی سورس صفحاتی که تصویر داره و ادرس اونو چک کن متاسفانه این مشکل توی 2008 وجود داره که البته با css قابل حله و یا به صورت دستی خودت ادرس بده

maryam_jamshid
یک شنبه 27 دی 1388, 07:19 صبح
درباره تقويم فارسي چي؟چرا اونو نمايش نميده من يه dll رو براي اينكار توي پروژ ه ام add كردم

Saber_Fatholahi
دوشنبه 28 دی 1388, 11:46 صبح
دوست عزیز تقویم چی با چیه چجوریه؟
یکم بیشتر توضیح بده تا بتونیم کمکت کنیم

maryam_jamshid
سه شنبه 29 دی 1388, 07:56 صبح
من توي محيط asp.net 2008 اين فايل رو farhaniPersianDate.dll براي تقويم فارسي استفاده كردم.حالا كه پروژه رو publish ميكنم , و ميبرم روي سرور تقويم رو نشون نميده؟؟؟
آيا بايد .net framework روي سرور نصب كنم؟چه ورژني؟؟

Saber_Fatholahi
سه شنبه 29 دی 1388, 09:53 صبح
نه دوست من
این فایل dll که کامپوننت نیست بلکه کلاسی برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی طراحی شده و توسط مهندس فراحی نوشته شده
خوب وقتی کامپوننت نیست چی واست نشون بده دوست من؟

maryam_jamshid
چهارشنبه 30 دی 1388, 08:52 صبح
پس براي نمايش تقويم فارسي من چه كار كنم؟ ببينيد روي سيستم خودم مشكلي نداره ولي وقتي به صورت publish مي برم روي سرور ديگه نمايشش نميده؟

maryam_jamshid
دوشنبه 05 بهمن 1388, 07:22 صبح
من همچنان مشکل مربوط به صفحاتASP.NET رو دارم.
ببین من وقتی صفحاتم رو به پوشه wwwroot می برم واون از طریق internet explorer و با وارد کردن این آدرس http://localhost/project/HomePage.aspxدر addreess bar صفحه اصلی رو میبینم تمام کنترلهای که مربوط به ASP.NET رو مشکل دارند مثل imageو Heperlink.
فکر میکنم تقویم فارسي روبه خاطر این نشون نمیده که از کنترل texbox مربوط بهASP.NET استفاده شده.
آیا باید من در روی سرورم .netframork یا چیز دیگه ای نصب کنم؟؟؟ اگر هست چه ورژنی؟؟
ببینید ایرادای صفحه ام مربوط کنترلهای ASP.NET هستش.
.