PDA

View Full Version : database کنتر login

ukab89
چهارشنبه 23 دی 1388, 10:12 صبح
سلام
با کنترل login ما کاربرا رو از قبل تعریف میکنیم یعنی username و password براشون درست میکنیم . حالا من میخوام یه صفحه ثبت نام داشته باشم و کاربر از اون صفحه خودش مراحل ثبت نام رو انجام بده برای این کار من باید یه database تعریف کنم که با این کار سایت من دو تا data base داره : login - صفحه register .
من چطوری میتونم database صفحه رجیستری رو به database کنترل login وصل کنم، که کاربرایی که عضو میشن بتونن با login وارد بشن

s.mahmood
جمعه 25 دی 1388, 16:46 عصر
وقتی از کنترل لوگین استفاده می کنی یه دیتابیس به صورت پیشفرض درست میشه و نیاز به دیتابیس جدید نیست
برای ثبت نام از کامپوننت crateUserWizard استفاده کن.خودش به صورت اتوماتیک به بانک اصلاعاتی وصل میشه

Shamim832
شنبه 26 دی 1388, 10:52 صبح
سلام
چرا وقتی در قسمت ایجاد ادمین وقتی پسورد می دم می گه حداقل پسورد از 7 کاراکتر تشکیل شده با اینکه من یک پسورد 10 رقمی وارد می کنم؟ اما باز ایراد می گیره؟

s.mahmood
یک شنبه 27 دی 1388, 18:14 عصر
باید از یکی از کاراکترهای |+_()*&^%$#@! تو پسوردت استفاده کنی

arta.nasiri
یک شنبه 27 دی 1388, 18:45 عصر
داخل web.config

<membership defaultProvider="SqlProvider" userIsOnlineTimeWindow="15">
<providers>
<clear/>
<add name="SqlProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider" connectionStringName="LocalSqlServer" applicationName="/" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="false" requiresUniqueEmail="true" passwordFormat="Hashed" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="5" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" passwordStrengthRegularExpression=""/>
</providers>
</membership>