PDA

View Full Version : راست چین کردن لیست باکس

ali190
چهارشنبه 23 دی 1388, 16:18 عصر
با سلام
من چطور میتونم لیست باکسم رو توی فرم راست چین کنم؟
نمونه رو جهت اصلاح آپلود کردم.
ممنونم.

kamkam1
چهارشنبه 23 دی 1388, 19:48 عصر
سلام

1- با استفاده از گزینه Change to لیست باکس ، Text box را انتخاب کن 2- Text box را راست چن کن 3- مجددا Text box را تبدیل به LIST BOX کن راست چین می شود .

noorionline
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 11:18 صبح
تو فروم‌های مختلفی خوندم که برای راست چین کردن لیست باکس باید اون رو به کمبو یا تکست باکس تغییر بدیم و راست چین کنیم و دوباره به حالت لیست باکس برگردونیم. تو فایل اصلیم این کار رو کردم نشد! حدس زدم شاید به خاطر کدها یا نوع کوئری‌هایی که اونجا داشتم باشه! به خاطر همین تو یه جدید یه جدول ساختم و لیست باکسم رو به جدول مرتبط کردم و دوباره همین عملیات رو انجام دادم! اما همونطوری که تو نمونه پیوست میبینید همچنان چپ چین هستش! ممکنه به خاطر استفاده از اکسس 2010 این اتفاق افتاده؟
آیا راهی دیگه برای راست چین کردن وجود داره؟!

قوقول بابا
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 11:38 صبح
سلام

1- با استفاده از گزینه Change to لیست باکس ، Text box را انتخاب کن 2- Text box را راست چن کن 3- مجددا Text box را تبدیل به LIST BOX کن راست چین می شود .

با سلام حال اگر لیست باکس باکس کنترل اکتیو ایکس باشد وگزینه های تکست باکس کمبوباکس غیر فعال باشد راست چین کردن چگونه است اگر راهنمایی نمایید ممنون میشم

majid_tiger
چهارشنبه 08 آبان 1392, 16:35 عصر
سلام

سلام ، از اکسس2007 استفاده می کنم منم تبدیل رو انجام دادم ولی بازم راست چین نشد .

sepaco
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 15:24 عصر
دوستان روش زیر رو اکسس 2013 برامن تاحدودی جواب داد شماهم امتحان کنین تنظیمات زیر رو انجام بدین

File -> options -> Client settings -> General alignment
بعدش گزینه پیشفرض رو به Text Mode. تغییر بدین

احتمالا لازم بشه که یبار لیست باکس رو به کمبو باکس تغییر بدین - سپس کمبو رو راست چین کرده دوباره به لیست باکس تغییرش بدین. امیدوارم کار تونو را بندازه