PDA

View Full Version : منو داینامیک متصل به بانک اطلاعاتی

Borland-Delphi7
چهارشنبه 23 دی 1388, 17:45 عصر
با سلام
من خیلی وقته دنبال یک منو داینامیک متصل به بانک sql می گردم منو خود asp رو توسط کد پر میکنم ولی سرعت لودش پایینه چون سرعت واسم مهمه و منو در صفحه اصلی با چندین زیر منو میخواد لود بشه ، آیا راهی سراق دارید

یا برنامه ای دارید که بیاد treeview منو منرو که به بانک متصله بریزه توی یک فایل xml که لودش سریتر بشه
پیشاپیش متشکرم

Borland-Delphi7
چهارشنبه 23 دی 1388, 22:51 عصر
من نمودونم چرا کسی جواب سئوالات منرو نمیده چندین تا تاپیک گذاشتم ولی کسی تا حالا جواب نداده
به نظر من شاید مربوط به دلایل زیر است؟
1- سئوالات تکراری است
2- سئوالات تخصصی و مشکل است
3-سئوالات پیش پا افتاده و خیلی آسان است
4-کسی وقت جواب دادن نداره
5-باید واسه جواب پول بدم
6-کاربر من در سطح پاینی است
7-...

khorsandreza
چهارشنبه 23 دی 1388, 23:31 عصر
من نمودونم چرا کسی جواب سئوالات منرو نمیده چندین تا تاپیک گذاشتم ولی کسی تا حالا جواب نداده
به نظر من شاید مربوط به دلایل زیر است؟
1- سئوالات تکراری است
2- سئوالات تخصصی و مشکل است
3-سئوالات پیش پا افتاده و خیلی آسان است
4-کسی وقت جواب دادن نداره
5-باید واسه جواب پول بدم
6-کاربر من در سطح پاینی است
7-...
پاسخ شما در این تایپیک داده شده
جستجوی مختصر بد نیست
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=198677

Borland-Delphi7
پنج شنبه 24 دی 1388, 09:17 صبح
پاسخ شما در این تایپیک داده شده
جستجوی مختصر بد نیست
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=198677

با تشکر بنده قبل از درج تاپیک تو سایت سرچ زدم و لینک بالا رو هم دیدم منویی که من میخوام چند سطحی است فقط یک زیر منو نداره بلکه به صورت درختوار است

Mostafa_Dindar
شنبه 26 دی 1388, 08:49 صبح
دوست عزیز شما میتوانید به راحتی با یک جدول در دیتابیس به صورت چند سطحی و نامحدود اينكار رو انجام بديد

در آدرس زیر یک مقاله وجود داره که خيلي ساده شرح داده :
http://www.how2learnASP.NET/article.aspx?code=6e262527-5042-41d7-aba6-fddda0700020

علت اینکه منوی خود دات نت سرعت بالایی ندارد اینست که از Table برای Render کردن استفاده میکنه . مایکروسافت برای حل این مشکل Css Friendly رو پیشنهاد کرده .

در صورتيكه هنوز مصر هستيد از منوهاي دات نت استفاده كنيد لطفا Css Friendly رو جستجو کنید

موفق باشید

khorsandreza
شنبه 26 دی 1388, 18:11 عصر
با تشکر بنده قبل از درج تاپیک تو سایت سرچ زدم و لینک بالا رو هم دیدم منویی که من میخوام چند سطحی است فقط یک زیر منو نداره بلکه به صورت درختوار است
در روش بالا شما میتوانید هر تعداد سطح تعریف کنید منتها عدد ها طوری تنطیم کنید که در داخل منو تداخلی نشود
اکر خواستید نمونه از دیتابیس براتون اماده کنم

Borland-Delphi7
شنبه 26 دی 1388, 18:34 عصر
در روش بالا شما میتوانید هر تعداد سطح تعریف کنید منتها عدد ها طوری تنطیم کنید که در داخل منو تداخلی نشود
اکر خواستید نمونه از دیتابیس براتون اماده کنم

متشکرم دوست عزیز ممنون میشم اگر نمونه کد رو برام بزاری
دیتابیسشو طراحی کردم و با treeview بهش مقدار میدهم وبه راحتی ساختار درختی رو درست
کردم فیلهای من شامل
id int identity
txt nvarchar
child int

Borland-Delphi7
یک شنبه 27 دی 1388, 09:55 صبح
با تشکر از دوستان جواب سئوالمو گرفتم و منو رو بر اساس نمونه کارهای دوستان و تغییرات خودم ساختم و دارم کاملش میکنم سورشو میزارم تو سایت
راستی با وجود اینکه منو من با یک فایل xml بایند شده ولی بازهم سرعت لودش پاینه البته دوست خوبم در مورد ccs fierndly اشاره کرده که میرم روش کار میکنم

yazd_alireza
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 11:13 صبح
public void CreateTableGroup(DataTable NewsGroups)
{
TreeNode node, root = new TreeNode("root");
foreach (DataRow groups in NewsGroups.Rows)
{
if (root.Text != groups["ParentGroup"].ToString())
{
root = new TreeNode(groups["ParentGroup"].ToString(), groups["ParentGroupId"].ToString());
root.NavigateUrl = "javascript:void(0)";
trvCategory.Nodes.Add(root);
}
if (Convert.ToInt32(groups["ChildGroupId"]) != 0)
{
node = new TreeNode(groups["ChildGroup"].ToString(), groups["ChildGroupId"].ToString());
node.NavigateUrl = "javascript:void(0)";
root.ChildNodes.Add(node);
}
}
}