PDA

View Full Version : باگ sQL

saeed hg
پنج شنبه 24 دی 1388, 12:03 عصر
با سلام به همه ی دوستان عزیز. در SQL SERVER ما نباید دو رکورد با مقادیر یکسان داشته باشیم اما چرا در SQL server 2000 این اجازه داده می شه و می تونیم دو رکورد را با مقادیر یکسان مقدا دهی کنیم؟ چه جوری می شه این باگ رو برطرف کرد؟؟؟

mohammadi4net
پنج شنبه 24 دی 1388, 12:15 عصر
چطور نتیجه گرفتین این یک باگه؟

hozouri
پنج شنبه 24 دی 1388, 12:38 عصر
دوست عزیز این مورد باگ نیست شما با استفاده از Primary Key و Unique میتوانید رکورد ها را از هم متمایز نمایید.

saeed hg
شنبه 26 دی 1388, 23:14 عصر
با سلام به همه. دوستان عزیز اسمش باگ یا هر چیزه دیگه که می خواد باشه، حالا هر چی . من فقط می خوام بدونم چطور می شه این مشکل رو حل کرد. لطفاً اگه کسی بلده دقیق توضیح بده تا من هم یاد بگیرم و به جواب سوالم برسم.:متفکر::عصبانی++:

silverfox
یک شنبه 27 دی 1388, 10:21 صبح
توضیح دادن دوستمون دیگه می تونی مثلا یه ID برای رکورد های جدولت بذاری که unique باشه 2تا رکوردی که تو بقیه فیلد ها یکسان هستن رو با اون متفاوت کنی...برای چی رکورد یکسان نیاز داری اگه تعدادش مهمه که یه فیلد تعداد براش بذار...

linux
دوشنبه 28 دی 1388, 09:12 صبح
با سلام به همه. دوستان عزیز اسمش باگ یا هر چیزه دیگه که می خواد باشه، حالا هر چی . من فقط می خوام بدونم چطور می شه این مشکل رو حل کرد. لطفاً اگه کسی بلده دقیق توضیح بده تا من هم یاد بگیرم و به جواب سوالم برسم.:متفکر::عصبانی++:
هر رکورد شما باید یک PK داشته باشد ، این PK یا کلید اصلی مقداری یکتا و منحصر بفرد هست. .وقتی شما در جدول این مقدار را نداشته باشید به این مشکلات بر می خورید.