PDA

View Full Version : کار با query در ram؟

hyrbod
شنبه 03 اردیبهشت 1384, 21:26 عصر
با سلام.
مشکل من اینه که از یک بانک که نزدیک 200000تا رکورد داره یه بار query میگیریم و لازمه که روی اون query یک سری عملیات انجام بدم.ایا امکانش هست بدون اینکه مجدد به بانک مراجعه کرد عملیات راروی همون کوءری انجام داد. مثلا یک select جدید از اون بگیریم؟
ضمنا من با ado به اون بانک متصل شدم ایا روش سریعتری سراغ دارید؟
با تشکر. :گیج:

vcldeveloper
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 03:10 صبح
ایا امکانش هست بدون اینکه مجدد به بانک مراجعه کرد عملیات راروی همون کوءری انجام داد. مثلا یک select جدید از اون بگیریم؟
اگه یه Select ساده هست، می تونی از خاصیت Filter استفاده کنی.

hyrbod
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 06:56 صبح
ممنون از جوابتون اما یک select تنها نیست. فکر کنم یه چیزی مثل dataset تو دات نت بخوام (اگه اشتباه نکنم!)

Delphi-Clinic
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 10:11 صبح
سلام

از ClientDataSet استفاده کن.

چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 00:08 صبح
همین جور که آقای Delphi-Clinic فرمودند از ClientDataSet استفاده کن . ClientDataSet داده ها رو در رم نگه میداره و سرعت کولاکی داره .

:موفق:

parhizkar2000
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 23:40 عصر
چگونگی کار با این ClientDataSet چطوره مرجعی وجود داره؟[/quote]

hyrbod
یک شنبه 18 اردیبهشت 1384, 14:30 عصر
با سلام خدمت دوستان.
من یه cliendataset و datasetproviderو Adodataset و Datasource و dbgrid و.. رو به هم متصل کردم. دیتا ست رو با دستورات sql پر وخالی میکنم اما مشکل اینجاست که وقتی Dbgrid رو تا آخر پیمایش میکنم... انگار دیگه دیتا ست کار جدید انجام نمیده و DBgrid همون چیزهای قبلی رو نشون میده اما وقتی فایل xml مربوطه رو پاک میکنم دوباره کارها درست می شه. به نظر شما مشکل از کجاست؟
packet record هم بین 20 تا 100 تغییر دادم و ضمنا اطلاعات یافته شده در db من ممکنه حدود هفتاد هزارتا رکورد بشه. :گیج:

hyrbod
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1384, 15:10 عصر
:( :cry: :گیج: :sad2: