PDA

View Full Version : سوال: چگونه کلیک کردن روی دکمه با استفاده از کد نویسی؟

dr.pantagon
پنج شنبه 24 دی 1388, 20:16 عصر
سلام

من دارم یک سری اطلاعات را از یکی از صفحات یک سایت می خونم همه چیز ok هست یعنی مقادیر درخواستیم رو می تونم ارسال کنم و اون صفحه هم مقادیر رو دریافت می کنه و جایگزین می کنه مثلا
site.com/op.php?date=1/1/1&opcode=1

من می تونم این مقادیر رو بفرستم تو سایت هم مقادیر رو نشون می ده ولی خوب تا وقتی رو دکمه جستجو کلیک نکنم مقادیری رو بر نمی گردونه ولی وقتی دستی کلیک می کنم یعنی همون url رو که برنامه می نویسه رو کپی پست می کنم و اطلاعات رو فورم می گیره روی جستجو که می زنم اطلاعات رو لود می کنه

حالا دنبال یک راهی می گردم که وقتی نخوام کلیک کنم و برنامه اتوماتیک کلیک رو بکنه و اطلاعات رو نمایش بده.
متشکر

niko2008
پنج شنبه 24 دی 1388, 22:05 عصر
سلام

من دارم یک سری اطلاعات را از یکی از صفحات یک سایت می خونم همه چیز ok هست یعنی مقادیر درخواستیم رو می تونم ارسال کنم و اون صفحه هم مقادیر رو دریافت می کنه و جایگزین می کنه مثلا
site.com/op.php?date=1/1/1&opcode=1

من می تونم این مقادیر رو بفرستم تو سایت هم مقادیر رو نشون می ده ولی خوب تا وقتی رو دکمه جستجو کلیک نکنم مقادیری رو بر نمی گردونه ولی وقتی دستی کلیک می کنم یعنی همون url رو که برنامه می نویسه رو کپی پست می کنم و اطلاعات رو فورم می گیره روی جستجو که می زنم اطلاعات رو لود می کنه

حالا دنبال یک راهی می گردم که وقتی نخوام کلیک کنم و برنامه اتوماتیک کلیک رو بکنه و اطلاعات رو نمایش بده.
متشکر

سلام میتونی در پایان دستوراتت جایی که میخواهی رو دکمه جستجو کلیک نکنم بنویسی
Command1_Click فکر کنم جواب بده

polisoftco
پنج شنبه 24 دی 1388, 22:39 عصر
(اگه خوب منظورتو گرفته باشم)
اگه دکمه جستجو دارین، خب روش کد نویسیش بدین صورت میشه :

call comSearch_Click

که در این صورت عملیات دکمه سرچ رو انجام میده.