PDA

View Full Version : سوال: NEXT کردن صفحه فست ریپورت به صورت دستی

بیتابدر
جمعه 25 دی 1388, 11:52 صبح
سلام به همه دوستان خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه .

من یه سوال خیلی فوری در باره فست ریپورت دارم.می خوام بدونم چه جوری توی کد دلفی فست ریپورت رو NEXT کنم .یعنی من یه گزارش نوشتم که مجبورم همه کاراشو دستی انجام بدم.می خوام توی یه حلقه وقتی تو هر صفحه داده های موردنظر اومد به صفحه بعدی بره ودر انتها هم فست ریپورت رو SHOW می کنم. می خوام بدونم قبل از اینکه فست ریپورت SHOW بشه چه جوری میشه به صفحه بعدی رفت (باکدوم پراپرتی می شه صفحات فست ریپورت رو NEXT کرد.)

بجه ها اگه بلدید جوابمو سریع بدین ممنون.

DataMaster
شنبه 26 دی 1388, 00:09 صبح
شما نیازی نیست به صورت دستی این کارا رو انجام بدی
شما از ابزارهایی که برای طراحی گزارش وجود داره استفاده کنید ( البته به صورت کد هم میتونید بنویسید) و داده ها رو از بانک بخونید و خودش صفحه مورد نظر رو تولید میکنه
شما باندها رو به نیگاه بندازید تنظیماتی برای اینکه چگونه در صفحات بعدی نمایش اطلاعات ادامه پیدا کنه داره

بیتابدر
یک شنبه 27 دی 1388, 22:10 عصر
شما نیازی نیست به صورت دستی این کارا رو انجام بدی
شما از ابزارهایی که برای طراحی گزارش وجود داره استفاده کنید ( البته به صورت کد هم میتونید بنویسید) و داده ها رو از بانک بخونید و خودش صفحه مورد نظر رو تولید میکنه
شما باندها رو به نیگاه بندازید تنظیماتی برای اینکه چگونه در صفحات بعدی نمایش اطلاعات ادامه پیدا کنه داره

سلام
می دونم این قابلیت وجود داره و تا حلا زیاد ازشون استفاده کردم ولی در گزارشی که الان کار می کنم مجبورم دستی این کا رو انجام بدم لطفا اگه روش این کارو میدونید راهنمایی کنید ممنون