PDA

View Full Version : آموزش: تبدیل عدد به حروف

Alirezanet
شنبه 26 دی 1388, 01:38 صبح
سلام من بک فایل Dll که توی سایت پیدا نکردم رو خودم نوشتم و گذاشتم تا بقیه دوستان هم استفاده کنن.
کارش اینه که یک عدد با متد Adad از کاربر میگیره و رشته ای به صورت حروف برمیگردونه .

هم سورسشو نمونه برنامه رو ضمیمه کردم و هم Dll رو .

دوستانی که فقط میخوان استفاده کنند Dll رو دانلود کنند و اگه کسی خواست توش تغییراتی بده نمونه برنامرو میتونه بگیره.

مثال : 1256 رو میگیره و هزارو دویست و پنجاه و شش رو برمیگرونه .

نظر فراموش نشه .......

Mani_rf
شنبه 26 دی 1388, 12:30 عصر
سلام دوست عزیز،
من و اعضای سایت بسیار خورسندیم که هنوز افرادی همانند شما در سایت هستند که به فکر پیشرفت و راحتی کار بچه های سایت هستید.
فقط لازم به یادآوری است که در قسمت اعلان های بخش VB.Net قسمتی با نام ابزارها و کامپوننتهای دات نت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=69916) ‏وجود دارد که به همین موضوع اختصاص دارد. بهتر است که کامپاننت های خود را در این بخش ارائه نمایید.
با تشکر فراوان از شما...

Alghoochi
شنبه 26 دی 1388, 14:20 عصر
من هم از این که وقت گذاشتید و این کامپوننت رو برای راحتی کار دوستان آماده کردید تشکر می کنم. ولی فکر کنم پیچیدگی زمانیش بالا باشه و برای اعداد خیلی بزرگ و پردازنده های ضعیف سریع به جواب نرسه.

Alirezanet
شنبه 26 دی 1388, 16:43 عصر
سلام دوست عزیز،
من و اعضای سایت بسیار خورسندیم که هنوز افرادی همانند شما در سایت هستند که به فکر پیشرفت و راحتی کار بچه های سایت هستید.
فقط لازم به یادآوری است که در قسمت اعلان های بخش VB.Net قسمتی با نام ابزارها و کامپوننتهای دات نت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=69916) ‏وجود دارد که به همین موضوع اختصاص دارد. بهتر است که کامپاننت های خود را در این بخش ارائه نمایید.
با تشکر فراوان از شما...

در مورد صحبت شما باید بگم که دقیقا همینطوره باید اونجا قرار میدادمش ولی به دلیل پراکندگی بسیاری که توی اون تاپیک وجود داره گفتم تاپیک جدیدی رو بزنم .

من هم از این که وقت گذاشتید و این کامپوننت رو برای راحتی کار دوستان آماده کردید تشکر می کنم. ولی فکر کنم پیچیدگی زمانیش بالا باشه و برای اعداد خیلی بزرگ و پردازنده های ضعیف سریع به جواب نرسه.

من تست که کردم زمان اصلا نمیبرد . (روی پنتیوم 2) ولی باز شاید درست بگین به همین دلیل سورس گذاشتم تا تغییرات رو اعمال کنید .

اگه هم دقت کرده باشین تا 15 رقم رو بیشتر ساپورت نمیکنه . که میتونین خودتون بهش اضافه کنین.

یا علی ( راستی نظر هم بدین)

Alghoochi
شنبه 26 دی 1388, 18:47 عصر
من تست که کردم زمان اصلا نمیبرد . (روی پنتیوم 2) ولی باز شاید درست بگین به همین دلیل سورس گذاشتم تا تغییرات رو اعمال کنید .

خوب من یه نگاه سراسری به کدهایی که نوشتید کردم و حدس زدم که پیچیدگی زمانیش بالا باشه.
فکر کنم از چندتا حلقه for استفاده کرده بودید.

Hadiir.net
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 18:46 عصر
ممنونم استفاده کردم - داشتم روی یه برنامه ی حسابداری کار میکردم که به موقع بدردم خورد فقط یه نظری هم من دارم چون تا 15 شماره ساپورت نمیشه max length شو برابر با 15 میکردی بهتر بود. البته از طرفی هم چون اوپن سورسه همچین نیازی هم زیاد احساس نمیشه. هر دوست داره تنطیم کنه و............
در کل عالی بود.

ali_habibi1384
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 19:51 عصر
برنامه تون واسه اعداد منفی جواب نمیده. باگ داره.

Hadiir.net
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 18:16 عصر
منم یه همچین کدی رو توی یه ماژول قراردادم البته به حرفه ای کدهای شما نیست اما یه جورایی درک شیوه کارش راحت تره و البته یه خورده کدهاشم بیشتره.

imanahmadi
جمعه 23 اردیبهشت 1390, 17:48 عصر
سلام ممنون خيلي به دردم خورد!

Alirezanet
شنبه 16 مهر 1390, 14:46 عصر
دوست عزیز 20 خط سورسه ! باگش کجا بود !
شما بگیر باگشو استفاده کن! :افسرده: :لبخندساده:

parsaid
دوشنبه 18 مهر 1390, 16:57 عصر
منظور از این خطا چی هستش؟
Variable 'S' is used before it has been assigned a value. A null reference exception could result at runtime
.................................................. ..................
وقتی برنامه رو اجرا میکنم، در لیست خطاها این پیغام رو نمایش میده؟؟؟

Alirezanet
سه شنبه 19 مهر 1390, 14:24 عصر
دوست عزیز یا یه سورس از برنامت بزار یا از اون sample که من براتون گذاشتم استفاده کن ! اینجوری فکر کنم مشکلت حل بشه !

parsaid
پنج شنبه 21 مهر 1390, 19:05 عصر
دوست عزیز، sample جنابعالی هم در قسمت Error List این پیغام رو نمایش میده

Alirezanet
پنج شنبه 21 مهر 1390, 22:53 عصر
1- کدوم پیغام !!؟!؟!؟
2 - من همین الان بعد از 2 سال دانلودش کردم مشکلی نداشت !
به فکر یه ویژوال استدیو باشید ! احتمالا مشکل از جای دیگست !

parsaid
پنج شنبه 28 مهر 1390, 17:40 عصر
76863

دوست عزیز، بنده عکسی رو که این خطا رو نمایش میده ، میذارم

sina_saravi1
پنج شنبه 28 مهر 1390, 22:11 عصر
منظور از این خطا چی هستش؟
Variable 'S' is used before it has been assigned a value. A null reference exception could result at runtime
.................................................. ..................
وقتی برنامه رو اجرا میکنم، در لیست خطاها این پیغام رو نمایش میده؟؟؟

شما بعد از تعریف متغیر S اونو مقدار دهی کنید مثلا برابر 0 کنیدش