PDA

View Full Version : آپلود محلي سايت

afsaneh.asp
شنبه 26 دی 1388, 13:20 عصر
سلام
طراحي سايتي كه روش كار ميكردم تموم شده ولي تقريبا هيچ داده اي نداره.قرار هست كس ديگه اي مسئول وارد كردن داده ها باشه.حالا مشكل من اينه چطوري يه نسخه مثل همون اجرايي برنامه ام بدم به اون فرد كه قبل از آپلود سايت داده هايش را وارد كند.
ممنون

kohyar
شنبه 26 دی 1388, 15:16 عصر
دوست عزيز شما مي توني يك نسخه از برنامه ات رو به فرد مورد نظرت بدي و اون هم برنامه رو روي IIS سيستم خودش اجرا كنه
براي بانك اطلاعاتي هم مي تونه بانك رو روي اس كيو ال سرور سيستم خودش نصب كنه و يا اينكه مستقيماً به بانك وب سايت وصل بشه كه براي اينكار نيازه كه به اينترنت وصل باشه
اگر هم چندين كاربر مي خوان ورود اطلاعات رو انجام بدن مي توني وب سايت رو روي اينترانت اجرا كني

afsaneh.asp
یک شنبه 27 دی 1388, 07:19 صبح
دوست عزیز شما می تونی یک نسخه از برنامه ات رو به فرد مورد نظرت بدی و اون هم برنامه رو روی IIS سیستم خودش اجرا کنه
برای بانک اطلاعاتی هم می تونه بانک رو روی اس کیو ال سرور سیستم خودش نصب کنه و یا اینکه مستقیماً به بانک وب سایت وصل بشه که برای اینکار نیازه که به اینترنت وصل باشه
اگر هم چندین کاربر می خوان ورود اطلاعات رو انجام بدن می تونی وب سایت رو روی اینترانت اجرا کنی

ممنون
ميشه بيشتر راهنماييم كنيد؟يعني من كد سايتم رو به اون فرد بدم و اونم با vs اجرا كنه

afsaneh.asp
یک شنبه 27 دی 1388, 12:30 عصر
من هنوز نميدونم بايد چيكار بكنم:ناراحت:

DataMaster
یک شنبه 27 دی 1388, 13:02 عصر
نیازی نیست که حتما با VS نصب کنی
روی سیستم مورد نظر IIS رو از توی کنترل پنل نصب کن
بعدا توی درابو ویندوز شاخه inetpup/wwwroot اگه اشتباه نکنم شاخه پروژه رو کپی کن و بعدا برو توی IIS manager که توی Administrative tools هست و شاخه ای که پروژههست رو باید تو ی لیست درختی ببینی
روش راست کلیک من و گزینه Properties و بعدا دکمه Build بزن

الان IIS ندارم همین جوری راهنمایی کردم ، ممکنه بعضی چیزا رو اشتباه کفته باشم

راستی چرا توی ایکس پی 64 بیتی جایی برای نصب IIS نیست؟؟؟؟؟

afsaneh.asp
یک شنبه 27 دی 1388, 13:13 عصر
الان IIS ندارم همین جوری راهنمایی کردم ، ممکنه بعضی چیزا رو اشتباه کفته باشم

ممنون اگه به مشكل يا سوالي برخوردم ميپرسم. مرسي