PDA

View Full Version : رندر کردن تصاویر

بابک زواری
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 16:04 عصر
سلام
یکسری تصویر دارم که میخوام از اونا یک فایل AVI یا هر فایل نمایشی دیگه
بسازم و اون تصاویر در اون فایل پشت سر هم با زمان مشخص نمایش داده بشن ، البته اگر بشه افکتی هم بینشون باشه که خیلی خوبه .
کسی راهی بلده ؟

titbasoft
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 17:04 عصر
مطمئنا کار تون رو راه می ندازه :wink:
منبع : planetSourceCode

بابک زواری
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 18:26 عصر
بسیار ممنون و متشکر برم ببینم چی میشه .
:flower: :flower:

armin_izer
دوشنبه 05 اردیبهشت 1384, 00:31 صبح
جالب بود.
مرسی. :موفق:

bamzy
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 01:12 صبح
سلام. اگر کارتون راه نیفتاده من هم یک سورس دارم که اساس کارش اینه که تصاویر را می گیره و در مورد هر دو تصویر پشت سر هم به ترتیب یکی را محو میکنه و دیگری را شفاف میکنه که سرعتش را هم با یک متغیر میتونید تغییر بدهید و وقتی برنامه اجرا میشه مثل یک فیلم به نمایش در می آید. ولی اگر میخواهید با فرمت فایل ذخیره بشه ، ( البته مطمئنا منظور شما اینه که سورس می خواهید ) ولی اگر دنبال نرم افزارش هستید برنامه اماده اش هم زیاده مثلا یک نمونه اش تو سی دی های king 2000 هست.

بابک زواری
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 01:28 صبح
دوست عزیز bamzy ممنون من میخواستم تبدیل به فیلم کنم که با سور کد بالا مشکل حل شد
از همتون ممنونم

R_BABAZADEH
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 10:21 صبح
ممنون خوب بود

niloufar
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 12:48 عصر
سلام
تو این برنامه من افکتی بین تصاویر پیدا نکردم. اگه داره من را هم راهنمایی کنید و اگه نه، آیا کسی سراغ داره؟

titbasoft
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 13:40 عصر
این برنامه افکت اضافه نمی کنه :wink:

niloufar
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 14:41 عصر
سلام

این برنامه افکت اضافه نمی کنه
آیا کسی کامپوننت یا سورس کدی برای نمایش عکس ها با افکتهایی بین آنها سراغ دارد؟

jack
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 14:56 عصر
خیلی برنامه جالبی بود .
از ترکیب این برنامه با یک برنامه دیگر می توانید فیلم های آموزشی بسازید .
همون طور که همه دوستان می دونند با فشردن دکمه Print screen می تونیم از Desktop عکس بگیریم . برنامه ای وجود داره که این کار را می کنه اگه بتونیم همزمان از صفحه نمایش عکس بگیریم و بعد اون رو وارد فایل avi کنیم ، بدون نیاز به دوربین فیلم برداری می تونیم فیلم تهیه کنیم . تنها مشکل ناپدید شدن Mouse هست که اون هم قابل حل است . :)

niloufar
پنج شنبه 08 اردیبهشت 1384, 13:42 عصر
سلام

خیلی برنامه جالبی بود .
از ترکیب این برنامه با یک برنامه دیگر می توانید فیلم های آموزشی بسازید .
همون طور که همه دوستان می دونند با فشردن دکمه Print screen می تونیم از Desktop عکس بگیریم . برنامه ای وجود داره که این کار را می کنه اگه بتونیم همزمان از صفحه نمایش عکس بگیریم و بعد اون رو وارد فایل avi کنیم ، بدون نیاز به دوربین فیلم برداری می تونیم فیلم تهیه کنیم . تنها مشکل ناپدید شدن Mouse هست که اون هم قابل حل است .
بی خیال بابا. برای ساختن آموزش، این همه طرح و ایده (که تازه باید مشکل ناپدید شدن موس را هم حل کرد) لازم نیست. برنامه هایی مثل SnagIt و BBFlash و ... این کار را انجام می دهند (اونم بدون مشکل) تازه کلی چیز دیگه مثل صدا و ... را هم دارند. :wink:

jack
پنج شنبه 08 اردیبهشت 1384, 14:11 عصر
برنامه هایی مثل SnagIt و BBFlash و ... این کار را انجام می دهند
می تونم نحوه کار برنامه های SnagIt و BBFlash رو بدونم ؟ یعنی میخوام بدونم با این برنامه ها می شه هر لحظه یک عکس از Desktop گرفت و اون رو در یک فایل ذخیره کرد ؟

بی خیال بابا. برای ساختن آموزش، این همه طرح و ایده
البته شاید مطرح کردن این مطلب زیاد مناسب این تاپیک نباشه چون فکر می کنم مباحث خیلی جالب و مرتبط با موضوع هست . ولی برای جواب به این سوال مجبورم یک مقداری از برنامه نویسی کاربردی ویندوز خارج بشم و بحث برنامه نویسی بازی رو مطرح کنم . و آن هم ساختن یک دمو یا یک انیمیشن است که نشاندهنده قابلیتهای یک بازی است ! در این حالت من مجبورم که در هر ثانیه حداقل یک عکس از بازی بگیرم و از پشت سر هم گذاشتن این عکسها یک فیلم بسازم ولی گرفتن عکس در هر ثانیه و بعد ذخیره کردن آن در یک فایل بیت مپ با استفاده از vb شدنیست ولی زمانگیر است من می خواهم در صدم ثانیه عکس گرفته بشه و بعد ذخیره بشه ولی نمی تونم ! اگر کسی تا حالا تونسته این کار رو بکنه ممنون می شم اگه کمک کنه :oops:

R_BABAZADEH
جمعه 09 اردیبهشت 1384, 11:20 صبح
ببینید اینا به دردتون می خوره

R_BABAZADEH
جمعه 09 اردیبهشت 1384, 11:23 صبح
بازم

R_BABAZADEH
جمعه 09 اردیبهشت 1384, 11:27 صبح
بازم میخواهید دارم

بابک زواری
جمعه 09 اردیبهشت 1384, 11:59 صبح
خیلی خیلی ممنونم آقای بابازاده