PDA

View Full Version : سوال: unable to connect to web server

parinaz63
دوشنبه 28 دی 1388, 11:21 صبح
با سلام
من در حال درست کردن یک وب سایت با asp.net هستم. برنامه من به خوبی اجرا میشد اما یکدفعه بدون هیچ تغغیری در برنامه یا دستکاری در تنظیمات موقع اجرا error زیر را داد :
can not connet to visual studio localhost web server.
در ضمن حتی برنامه های جدیدی هم که تولید میکنم باز هم آنها را باز نمیکنه.من برنامه خودم را روی سیستم های دیگر تست کردم و درست کار میکنه ، مشکلش فقط سیستم منه.
خواهش میکنم یکی به من کمک کنه لطفا.

mehdi.mousavi
دوشنبه 28 دی 1388, 12:08 عصر
با سلام موقع اجرا error زیر را داد : can not connet to visual studio localhost web server. در ضمن حتی برنامه های جدیدی هم که تولید میکنم باز هم آنها را باز نمیکنه.من برنامه خودم را روی سیستم های دیگر تست کردم و درست کار میکنه ، مشکلش فقط سیستم منه. خواهش میکنم یکی به من کمک کنه لطفا.

سلام.
سیستم عاملتون چیه؟ این مشکل حقیقتا بدون دستکاری تو سیستم عامل بوجود اومده یا برنامه ای نصب کرده اید که این اتفاق افتاده؟ ابتدا مطمئن بشید که تصادفا WebServer مزبور رو توی Firewall اتون Block نکرده باشید!

موفق باشید.

el_abdollahi
دوشنبه 28 دی 1388, 12:40 عصر
سلام

من هم گاهی با این مشکل روبرو میشم. که با ریست کردن کامپیوتر مشکل رو برطرف می‌کنم.

خوشحال میشم بدونم که این مشکل از چیه و چه جوری می‌تونم اون رو رفع کنم؟

parinaz63
سه شنبه 29 دی 1388, 12:16 عصر
سلام .تشکر از راهنماییتون.
میشه لطفا بگین چجوری ممکنه web server را توی firewall بلاک کرده باشم و اگر این اتفاق افتاده باشه چجوری میشه دریتش کرد؟

mehdi.mousavi
سه شنبه 29 دی 1388, 12:32 عصر
سلام .تشکر از راهنماییتون. میشه لطفا بگین چجوری ممکنه web server را توی firewall بلاک کرده باشم و اگر این اتفاق افتاده باشه چجوری میشه دریتش کرد؟

سلام.
از چه Firewall ای استفاده میکنید؟ من چون خودم Comodo رو نصب کرده ام، میتونم در این مورد راهنماییتون کنم، اما برای بقیه Firewall ها، لطفا به شرکت سازنده اش مراجعه کنید.

موفق باشید.